2024.04.20. Bonyhád-Majos

Majos SE - ASE Paks 1-5

Egyértelműen elmondható erről a találkozóról, hogy esélyesként utaztunk Majosra és a papírforma
minket igazolt. Ettől függetlenül a találkozó elött elmondtam a csapatnak, hogy bár mi vagyunk a
mérkőzés esélyesei és ellenfelünk nagy mezőnyfölényt vár tőlünk nem szabad lenézni ellenfelünk
erejét sem. Az idei szezonban nem egyszer fordult elő, hogy beleszaladtunk olyan vereségbe, amin
előzetesen mi voltunk favorizálva, ezt mindenképp el kell feledtetni a játékosokkal. Az első félidőben
már látszott a mezőnyfölényünk és a játékban való minőség különbség is, de a helyzetkihasználásunk
ismét nem volt az igazi. Sikerült a védők mögé berúgni a labdákat, a széleken is sikerült fölényt
kialakítani és 1-2 ziccer helyzetet is kitudtunk alakítani, amit ellenfelünk kapusa sokszor bravúrral
tudott hárítani. A mérkőzés végig jó iramú volt, és ellenfelünk a második félidőben 3 gólos
hátrányban sem adta fel, és továbbra is a saját térfelén védekezett és 1-1 kontratámadással meg is
tudott minket lepni. Végül a 4. gólt követően lezártuk a mérkőzést és azt mondhatom teljes
mértékben megvolt elégedve a hozzáállással és a játékunkkal.

Gólszerzők: Gerőfi M. (1), Borsi B. (2), Benke R. (1), Pécsi K. (1)
Jók: egész csapat

Edző.: Potápi Áron