U-11 Regionális bajnokság PDF Nyomtatás E-mail

• Eredmény: 3:10
  • Góllövők: Szendrei Ákos (2), Pesztericz Gergő
  • Jól teljesített: Berger Balázs, Sági Bence, Solt Dániel
  • Megjegyzés:

Az ellenfelünk véleményem szerint magasan a legjobb ebben a mezőnyben. Színtiszta 2003-as korosztály, ami mind fizikálisan, mind egyéni gyorsaságban meglátszott. A mutatott játékkal elégedett voltam, mert az eredmény ellenére jól játszottunk és szép támadásokat vezettünk. A góljainkat sem kijátszott akciókból kaptuk, hanem a fizikális különbségek miatt, egyéni párharcok után. Összefoglalva elégedett voltam a játékkal és a játékosaim hozzáállásával.

• Forduló: 5.
  • Időpont: 2013.10.12 (szombat)
  • Csapatok: Kiskőrös – Atomerőmű SE
  • Eredmény: 9:3
  • Góllövők: Szendrei Ákos, Solt Dániel, Nickl Erik
  • Jól teljesített: Borsi Dominik, Nickl Erik

Ezen a mérkőzés játszottunk eddig a legvisszafogottabban és bátortalanul. Az ellenfél egy középcsapatnak számított, de kihasználva a mi gyenge napunkat otthon tartották a 3 pontot. Remélhetőleg a jövőben nem lesz több ehhez hasonló gyenge játék, ami persze minden szezonban megesik egy csapat életében.

Forduló: 6.

• Időpont: 2013.10.17 (csütörtök)
  • Csapatok: Atomerőmű SE – Baja „B”
  • Eredmény: 14:3
  • Góllövők: Borsi Dominik (2), Váncsa Máté, Molnár Ákos, Solt Dániel, Pesztericz Gergő, Szendrei Ákos (7), Bertók Kornél
  • Jól teljesített: Váncsa Máté, Bertók Kornél, Szendrei Ákos

Az első negyedben habár 3 góllal már vezettünk, de elégedetlen voltam a játékkal, mert nagyon kapkodó és öncélú megmozdulásokat láttam. A következő játékrészekben miután letisztáztuk a játékosokkal, hogy mit is szeretnék látni a pályán, már elégedettebb voltam. Egyre szebb támadások és gólok születtek, ami bíztató volt számomra! Gratulálok az egész csapatnak.

Forduló: 7.

• Időpont: 2013.10.26 (szombat)
  • Csapatok: Kalocsa A – Atomerőmű SE
  • Eredmény: 4:9
  • Góllövők: Szendrei Ákos (5), Bertók Kornél, Pesztericz Gergő, Leimszieder Bence, Váncsa Máté
  • Jól teljesített: Borsi Dominik, Szendrei Ákos, Sági Bence, Nickl Erik

Jó mérkőzést játszottunk az őszi szezon utolsó előtti mérkőzésén. Az első 5-10 percben álmosan kezdtünk, de utána szép játékot mutattunk. Az egész csapattal elégedett vagyok kivétel nélkül. Mind védekezésben, mind támadásban megfelelő mentalitást mutattak a játékosok és megpróbálták megvalósítani azokat a szempontokat, melyeket gyakoroltunk edzéseken. Gratulálok mindenkinek!