Helyszín: Paks

Dátum: 2014.09.25.

Értékelés: ASE – SZIGETVÁRI VASAS 1 : 2

Góllövő: Lovász V.

Jól játszottunk, de a szerencse elpártolt tőlünk.  A küzdőszellemünkkel sem volt baj, de az ellenfél kapuja előtt bátortalanok voltunk. Kaptunk két elkerülhető gólt és sajnos a helyzetekből nem találtunk be, csak egyszer.

Jó teljesítményt nyújtott: Lovász V., Maláti D., Vidákovics E.

Helyszín: Szeged

Dátum: 2014.10.04.

Értékelés: SZEGED AK - ASE  4:0

A sáros, rossz talajú pályához jobban alkalmazkodott ellenfelünk. A küzdőszellemünkkel ezúttal sem volt probléma, becsülettel tették dolgukat a lányok. A játékvezetőről mindez már nem mondható el, az első és a második gólnál nagyot tévedett kárunkra. Sajnos hibapontjaink továbbra is megvannak, hiába játszunk a mezőnyben elfogadhatóan, ha ez nem párosul kellő hatékonysággal. Jó teljesítményt nyújtott: Becze B., Maláti G., Laszlóczki A., Lovász V.

Dátum: 2014.10.18.

Értékelés: ASE - FTC  1:2

Góllövő: Buchmüller P.

Jó színvonalú, küzdelmes mérkőzésen nagyon megnehezítettük az éllovas csapat dolgát. Nagyszerű mentalitással, helyenként jól játszva-, ha az ellenfél kapuja előtt egy kicsit határozottabbak vagyunk- a döntetlent is megérdemeltük volna. Mindenki „odatette magát”, próbálta kihozni magából a maximumot. Csak így tovább! A kulcscsontját tört Maláti Grétának mielőbbi gyógyulást kívánunk!

Gólszerző: Koloh Regina

Az első kettő mérkőzésen lassan körülményesen és sok technikai hibát vétve játszottunk. Ellenfeleink sündisznó állásban védekezve őrizték kapujukat hatékonyan. A védelmet nehezen tudtuk átjátszani, ha viszont sikerült, akkor rendre kimaradtak a helyzeteink. A 3. és 4. mérkőzésen már nagyobb elánnal és pontosabban játszottunk, ami az eredményen is meglátszott. A védelem dicsérendő, hiszen 12 mérkőzésen nem kaptunk gólt. Sajnos a 3 forduló után sem tudtunk 100%-os teljesítményt nyújtani, pedig a csapatban mindegyik fordulóban benne volt ez a teljesítmény.

ASE – Jászberény            2:0

Gólszerzők: Hajpál Melissza, Horváth Dóra

ASE – Dunaújváros         0:0

ASE – Csepel                     1:0

Gólszerző: Hajpál Melissza

ASE – Szigetszentmiklós             0:0

A lányok olyan teljesítményt nyújtottak ezen a hétvégén, melyre büszkék lehetnek. Tartalékosan, de annál nagyobb lelkesedéssel játszottak és a küzdeni akarás meghozta gyümölcsét.

Természetesen voltak hibák, de a 4 mérkőzésen nagyszerű hozzáállást és csapategységet láttam. Dicsérendő, hogy 16 mérkőzésen egyetlen gólt sem kaptunk. A támadójátékunkon és a helyzetkihasználásunkon kell javítani.

Gratulálok a csapatom minden egyes tagjának ezen a hétvégén nyújtott teljesítményéért.

Edző: Klopcsikné S. Mária

U9

Helyszín: Baja

Dátum: 2014.10.02.

Értékelés: BAJA - ASE 11 : 0

A sors fintora, hogy a mai napon játszottunk a legjobban az eddigi mérkőzések közül és ennek ellenére ma kaptuk a legtöbb gólt.  Amikor a négy alap ember volt fent együtt a pályán az ellenfelünk szinte semmit nem tudott velünk kezdeni, sőt nekünk voltak hatalmas helyzeteink, kapufáink.  Nagy előrelépés, hogy két negyedet is úgy tudtunk lehozni, hogy csak egy-egy gólt kaptunk.

Jó teljesítményt nyújtott Szili Lajos, Nős Botond, Pál Melitta, Tóth Donát.

Bozsik Program 2014.10.03. ASE pálya

Az ASE U9-es csapata az ősszel második alkalommal vett részt a Bozsik tornán!
A mérkőzések két pályán zajlottak, a harmadik pályán pedig ügyességi feladatokat hajtottak végre a játékosok!

Bozsik Program 2014.10.17. ASE pálya

Négy csapattal szerepeltünk. Mind a négy csapatunk 4 mérkőzést játszott. A gyerekek nagyon élvezték, jó mérkőzések kitűnő hangulat igazi gyermekfesztivál.

Mindenki végigjátszotta a 4 mérkőzést, jó edzésnek, tanulságos találkozóknak lehettek részesei.

ASE legügyesebb játékosa: Nős Botond

Helyszín: Kalocsa, „Kalo-Hírek Sport kupa 2014”

Dátum: 2014.10.19.

Értékelés:

A mai napon egy 5 csapatos tornán vettünk részt. Az ellenfelek Baja, PSE, Kalocsa, Kiskőrös. Az első mérkőzésen a házigazda Kalocsával mértük össze az erőnket. Jó játékkal, sok helyzettel küzdelmes meccsen 4:3-ra sikerült ismét két vállra fektetni az ellenfelet. A második mérkőzést a Bajával játszottuk ahol 4.0-ra mi maradtunk alul. Harmadik mérkőzésen a „városi rivális” PSE-vel játszottunk, mind a két csapat nyerni szeretett volna, de igazságos döntetlen született 1:1. A negyedik mérkőzés ismét a Bajával játszottuk, mert a Kiskőrös nem érkezet meg és ezúttal „csak 1:0-ra” kaptunk ki ami számunkra hatalmas siker. Ami igazán örvendetes volt az a gyerekek hozzáállása, a bátor gólra törő játék. A mai napon mindenki a lehető legjobb teljesítmény nyújtotta, mindenki dicséretet érdemel.

A tornán a 3. helyet sikerült elérni.

Ami igazán örvendetes a gólkirályi címet a mi játékosunk: NAGY SZILVESZTER szerezte meg 4 góllal.

Edző: Erdélyi Péter

U7

Az ASE U7-es csapata az ősszel második alkalommal vett részt a Bozsik tornán!
Kiváló körülmények közt játszhattunk az ASE pályán!
Összesen 16-an voltunk, négy csapattal szerepeltünk!
A mérkőzések három pályán zajlottak! Négy állomáson különböző játékos és ügyességi feladatokat hajtottunk végre!
Gratulálok minden játékosnak a jó szerepléshez!

Kalo – Hírek Sport kupa 2014.10.19. Kalocsa

Az U7-es csapatunkal Kalocsán vettünk részt egy rangos tornán!
Elsődlegesen a játékosok folyamatos szerepeltetése volt a cél! Az A csoportban a Tisza Volán Szeged, Kiskörös, Kalocsa csapataival játszottunk! Szoros meccseken a negyedik helyen végeztünk!
Majd a B csoport harmadik helyen végzett csapatával a Kalocsa II- vel játszottunk 3-3-as döntetlent! Ezt követően büntető rúgásokkal alul maradtunk!
Az utolsó meccsen a Szekszárd csapatától 4-3-as vereséget szenvedtünk.
Amiben javulnunk kell az a bátorság, de a végére már egész jól belejött a csapat!
Jól teljesítettek: Nickl Áron,Solt Milán,Aradi Márton,Steiner Zalán!
A legjobb ASE játékos: Solt Milán

Edző: Reichert Szabolcs