2003-2004 év hírei PDF Nyomtatás E-mail
2004. január 01. csütörtök, 03:26
UP BAJNOKI MÉRKŐZÉSEK

2004.06.08.
2004. 06. 08. kedd (Pápa)

U19 korosztály
Pápa-ASE 0-6
G.: Makk Balázs (2)
DŐmény Balázs
Ambrus László
Házer Péter
Hortobágyi Róbert
Edző: Orosz József

U17 korosztály
Pápa-ASE 1-2
G.: Kovács András (2)
Edző: Nagy Lajos    
2004. 06. 08. kedd (Pápa)

U19 korosztály
III. Kerület-ASE 3-1
G.: DŐmény Balázs
Edző: Orosz József

U17 korosztály
III. Kerület-ASE 9-2
G.: Lazányi Róbert
Kern Tamás
Edző: Nagy Lajos


 

2004.06.05. szombat (Paks)
U19 korosztály
ASE-Nagykanizsa 2-1
G.: Szakács Viktor
DŐmény Balázs
Edzõ: Orosz József

U17 korosztály
ASE-Nagykanizsa 4-4
G.: Lazányi Róbert (3)
Kiss Balázs
Edzõ: Nagy Lajos


2004.05.29.
2004. 05. 29. szombat (Hévíz)

U19 korosztály
Hévíz-ASE 1-2
G.: Hortobágyi Róbert
DŐmény Balázs
Edző: Orosz József

U17 korosztály
Hévíz-ASE 9-0
Edző: Nagy Lajos    
2004. 05. 29. szombat (Paks)

U15 korosztály
ASE-Nagykanizsai MáV 3-2
G.: Kónya Péter
Tombor Gergő
Boris Balázs
Edző: Sipos György

U13 korosztály
ASE-Nagykanizsai MáV 2-4
G.: Budai Dávid
Bor György Edző: Hornyák László


2004.05.23.
2004. 05. 22. szombat
(Paks)

U19 korosztály
ASE-Kaposvár 6-2
G.: Szakács Viktor (2)
Sitkei Gábor (2)
Makk Balázs (2)
Edző: Orosz József

U17 korosztály
ASE-Kaposvár 2-3
G.: Lazányi Róbert
Wascher Roland
Edző: Nagy Lajos
    
2004. 05. 23. vasárnap
(Tatabánya)

U15 korosztály
Tatabánya-ASE 2-0
Edző: Sipos György

U13 korosztály
Tatabánya-ASE 4-1
G.: Budai Dávid
Edző: Hornyák László


2004.05.16.
2004. 05. 15. szombat
(Paks)

U19 korosztály
ASE-Pápa 10-0
G.: Hortobágyi Róbert (2)
DŐmény Balázs (2)
Boris Kornél (2)
Weisz Péter
Ambrus László
Wolf Péter
Makk Balázs
Edző: Orosz József

U17 korosztály
ASE-Pápa 4-1
G.: Bodó József (2)
Kovács András (2)
Edző: Nagy Lajos    
2004. 05. 16. vasárnap
(Kaposvár)

U15 korosztály
Kaposvár -ASE 5-1
G.: Blatt Pál
Edző: Sipos György


2004.05.08.2004. 05. 05. szerda (Paks)

U19 korosztály
ASE-III. Kerület 3-1
G.: Hortobágyi Róbert
DŐmény Balázs
Klement Tamás
Edző: Orosz József

U17 korosztály
ASE-III. Kerület 1-1
G.: Lazányi Róbert
Edző: Nagy Lajos    
2004. 05. 08. szombat (Paks)

U15 korosztály
ASE-Kaposvár 2-1
G.: Kónya Péter
Fiola Attila
Edző: Sipos György

U13 korosztály
ASE-Kaposvár 0-3
Edző: Hornyák László


2004.05.02.2004. 05. 01. szombat (Nagykanizsa) U19 korosztály
Nagykanizsa-ASE 0-2
G.: Hortobágyi Róbert
Weisz Tamás
Edző: Orosz József

U17 korosztály
Nagykanizsa-ASE 3-2
G.: Kiss Balázs
Bodó József
Edző: Nagy Lajos
    2004. 05. 02. vasárnap
(Paks) U15 korosztály
ASE-Tatabánya 1-0
G.: Szabó János
Edző: Sipos György
U13 korosztály
ASE-Tatabánya 0-5
Edző: Hornyák László


2004.04.25.
2004. 04. 24. szombat

U19 korosztály
ASE-Hévíz 1-0
G.: Hortobágyi Róbert
Edző: Orosz József

U17 korosztály
ASE-Hévíz 2-3
G.: Kovács András (2)
Edző: Nagy Lajos    2004. 04. 25. vasárnap (Nagykanizsa)

U15 korosztály
Nagykanizsa-ASE 6-0
Edző: Sipos György

U13 korosztály
Nagykanizsa-ASE 1-4
G.: Tonai László
Bor György Fazekas Róbert
Kesztyus Barna
Edző: Hornyák László


2004.04.03. szombat (Paks)

U19 korosztály
ASE-Csepel 1-2
G.: Hortobágyi Róbert
Edző: Orosz József

U17 korosztály
ASE-Csepel 1-5
G.: Kiss Balázs
Edző: Nagy Lajos

2004.04.03. szombat (Szekszárd)

U15 korosztály
Szekszárd-ASE 2-0
Edző: Sipos György

U13 korosztály
Szekszárd-ASE 7-0
Edző: Hornyák László

2004.03.27. szombat (Kaposvár)

U19 korosztály
Mézga (Kaposvár)-ASE 0-1
G.: Klement Tamás
Edző: Orosz József

U17 korosztály
Mézga (Kaposvár)-ASE 3-1
G.: Kern Tamás
Edző: Nagy Lajos

2004.03.27. szombat (Paks)

U15 korosztály
ASE-Gárdony 0-6
Edző: Sipos György
U13 korosztály
ASE-Gárdony 1-6
G.: Tolnai László
Edző: Hornyák László

2004.03.20. szombat (Paks)

U19 korosztály
ASE-III. Ker. 2-2
G.: Szakács Viktor
Klement Tamás
Edző: Orosz József

U17 korosztály
ASE-III. Ker. 0-2
Edző: Nagy Lajos

2004.03.20. szombat (Nagykanizsa)

U15 korosztály
Nagykanizsai UFC - ASE 0-1
G.: Tombor Gergő
Edző: Sipos György
U13 korosztály
Nagykanizsai UFC - ASE 0-7
G.:
Edző: Hornyák László

2004.03.13. szombat (Paks)

U15 korosztály
ASE-Hévíz 2-0
G.: Tombor Gergő
Szabó János
Edző: Sipos György

U13 korosztály
ASE-Hévíz 0-1
Edző: Hornyák László

2004.03.15. hétfő (Paks)

U15 korosztály
ASE - Nagykanizsa MáV 1-1
G.: Tombor Gergő
Edző: Sipos György
U13 korosztály
ASE - Nagykanizsa MáV 4-0
G.: Budai Dávid (2)
Tolnai László
Juhász Péter
Edző: Hornyák László


Az U19-U17-es korosztály bajnoki mérkőzése a pálya használhatatlansága miatt elmaradt. (A mérkőzés Kaposváron lett volna.)
Az ASE UP Labdarúgó Szakosztály vezetése köszöni a létesítmény dolgozóinak, hogy a rossz időjárás ellenére rendkívül jó körülményeket biztosított a mérkőzések megrendezésére.

2004.03.06. szombat (Budapest)

U19 korosztály
Szent István - ASE 3-1
G.: Szakács Viktor
Edző: Orosz József

U17 korosztály
Szent István - ASE 7-0
Edző: Nagy Lajos

2004.03.06. szombat (Paks)

U15 korosztály
ASE - Videoton 2-1
G.: Szalai Szabolcs
Fiola Attila
Edző: Sipos György

U13 korosztály
ASE - Videoton 2-5
G.: Budai Dávid (2)
Edző: Hornyák László

2004.01.23
Felkészülési teremtornák időpontjai

2004.01.24. szombat, kezdés: 8.00
A torna neve: Millenniumi Terem Labdarúgó Kupa
Korosztály: 1991. január 1. után születettek
Résztvevő csapatok: Dunaferr, Videoton, Szekszárd
Mohács, PSE ASE,
Eredményhirdetés: 16.15
2004.01.31. szombat, kezdés: 09.00
A torna neve: Millenniumi Terem Labdarúgó Kupa
Korosztály: 1993. január 1. után születettek
Résztvevő csapatok: Videoton, Dunaferr, Szekszárd
PSE ASE,
Eredményhirdetés: 15.00

2004.02.01. vasárnap, kezdés: 08.00
A torna neve: Millenniumi Terem Labdarúgó Kupa
Korosztály: 1989. január 1. után születettek
Résztvevő csapatok: Szekszárd, Mézga (Kaposvár), Dunaferr
PSE ASE A, ASE B,
Eredményhirdetés: 14.15

2004.02.07. szombat, kezdés: 09.00
A torna neve: Suzuki Barta Paks Kupa
Korosztály: 1987. január 1. után születettek
Résztvevő csapatok: Szekszárd, Mézga (Kaposvár), Dunaferr
Videoton, PM FC, ASE
Eredményhirdetés: 15.30

A mérkőzések színhelye: ASE Sportcsarnok

A torna fő szponzorai:
Millennium Aranycsapat 2000
Paksért Gyermek és Ifjúsági Labdarúgó Alapítvány
Atomerőmű Sportegyesület



2003.11.22-énU 19 Nagykanizsa MáV - ASE 2:0
Edző: Orosz József

U 17 Nagykanizsa MáV - ASE 2:0
Edző: Nagy Lajos    U 15 Kaposvár - ASE 6:3
G.: Szabó János
Izsák Dániel
Edző: Sipos György
U 13 Kaposvár - ASE 6:0
Edző: Hornyák László


2003.11.15-énU 19 ASE-Kispest Honvéd 2:1
G.: Klement Tamás
DŐmény Balázs
Edző: Orosz József

U 17 ASE-Kispest Honvéd 0:3
Edző: Nagy Lajos    U 15 ASE-Pápa 3:0
G.: Blatt Pál
Fiola Attila
Boris Balázs
Edző: Sipos György
U 13 ASE-Pápa 0:5
Edző: Hornyák László


2003.11.08-ánU 19 Hévíz-ASE 2:3
G.: Magyar (2)
Klement

U 17 Hévíz-ASE 4:0     U 15 ASE-Kaposvár 5:2
G.: Tombor Gergő (4)
Boris Balázs

U 13 ASE-Kaposvár 6:0


2003.0913-ánU 19
BKV-ASE 3:1
Gólszerző: Szálka Viktor

U 17
BKV-ASE 0:2
Gólszerzők:
Wolf Péter
Szilágyi Mihály    U 15
TATABáNYA-ASE 4:1
Gólszerző: Tombor György
U 13
TATABáNYA-ASE 7:1
Gólszerző: Fazekas Róbert


2003.09.06-án és 07-én2003. szeptember 06.

U19 ASE - Nagykanizsa 7:1
Gólszerzők:
Magyar ákos (5)
Szakács Viktor (1)
Szendi Balázs (1)

U17 ASE - Nagykanizsa 2:4
Gólszerzők: Makk Balázs (2)    2003. szeptember 07.

U15 ASE - Mézga (Kaposvár) 4:5
Gólszerzők:
Tombor György (3)
Boris Balázs (1)

U13 ASE - Mézga (Kaposvár) 1:6
Gólszerző: Budai Dávud


2003.08.23-án
UP Bajnoki Labdarúgó mérkőzések eredményeU 15 korosztály PáPA - ASE 2:0

U 17 korosztály ASE - HéVíZ 4:4
Gólszerzők: Lazányi 2, Kovács, Makk    U 13 korosztály PáPA - ASE 7:1
Gólszerzők: Szabó Kristóf

U 19 korosztály ASE - HéVíZ 3:2
Gólszerzők: Ambrus, Házer, Magyar


2003. augusztus 16.

U19-es korosztály - Pápa-ASE 1:5
Gólszerzők: Szálka Viktor 2; Dömény Balázs; Szakács Viktor; Ambrus László
Edző: Orosz József
U17-es korosztály - Pápa-ASE 2:2
Gólszerzők: Kovács András; Weisz Péter
Edző: Nagy Lajos