U15, U13, U19, U17 TAVASZI SORSOLÁS PDF Nyomtatás E-mail
2007. február 22. csütörtök, 03:53
Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
U15, U13 ŐSZI SORSOLÁS
2006. augusztus 10.

2006.08.19. Szombat 11.00-13.00 ASE – Szabadbattyán-XI. ker. ltc
2006.08.25. Péntek 11.00-13.00 Siófok Bányász SE – ASE Ind.: 8.00
2006.08.30. Szerda 11.00-13.00 ASE – Paksi SE
2006.09.09. Szombat 11.00-13.00 NTE 1866 MÁV – ASE Ind.: 6.30
2006.09.17. Vasárnap 11.00-13.00 ASE – PMFC
2006.09.23. Szombat 11.00-13.00 ASE – Rákóczi ÖLUE
2006.10.01. Vasárnap 11.00-13.00 ASE – Lenti TE
2006.10.08. Vasárnap 11.00-13.00 Balatonlelle SE – ASE Ind.: 7.30
2006.10.15. Vasárnap 11.00-13.00 ASE – PVSK
2006.10.22. Vasárnap 11.00-13.00 Barcsi SC – ASE Ind.: 6.30
2006.10.28. Szombat 11.00-13.00 Kaposvölgye VSC – ASE Ind.: 7.30
2006.11.04. Szombat 10.00-12.00 ASE – UFC Nagykanizsa
2006.11.12. Vasárnap 11.00-13.00 Mézga FC – ASE Ind.: 7.30


Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
U15, U13 TAVASZI SORSOLÁS
2007. február 22.

2007. 03. 09. péntek 14.00-15.30 ASE – Siófok Bányász SE
2007. 03. 31. szombat 11.00-13.00 ASE – NTE 1866 MÁV
2007. 04. 07. szombat 14.00-12.00 PMFC – ASE Ind.: 9.15
2007. 04. 15. vasárnap 11.00-13.00 ASE – Rákóczi ÖLUE
2007. 04. 21. szombat 11.00-13.00 Lenti TE – ASE Ind.: 6.00
2007. 04. 29. vasárnap 11.00-13.00 ASE – Balatonlelle
2007. 05. 06. vasárnap 11.00-13.00 PVSK – ASE Ind.: 8.30
2007. 05. 13. vasárnap 11.00-13.00 ASE – Barcsi SC
2007. 05. 16. szerda 16.00-17.30 Paksi SE – ASE
2007. 05. 19. szombat 11.00-13.00 ASE – Kaposvölgye
2007. 05. 26. szombat 10.00-12.00 Nagykanizsa – ASE Ind.: 6.00
2007. 06. 02. szombat 11.00-13.00 ASE – Mézga FC
2007. 06. 09. szombat 10.00-12.00 Százhalombatta – ASE Ind.: 7.30

Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
U19, U17 TAVASZI SORSOLÁS

2007. 03. 04. vasárnap 11.00-13.00 Cegléd – ASE Ind.: 7:30
2007. 03. 10. szombat 13.00-11.00 ASE – Maglód
2007. 03. 17. szombat 11.00-13.00 FC Dabas – ASE Ind.: 8.00
2007. 03. 24. szombat 11.00–13.00 ASE – Százhalombatta
2007. 03. 31. szombat 11.00-13.00 Taksony – ASE Ind.: 8.30
2007. 04. 05. csütörtök 11.00-13.00 Örkény – ASE Ind.: 8.00
2007. 04. 07. szombat 11.00-13.00 ESMTK – ASE Ind.: 8.00
2007. 04. 14. szombat 11.00-13.00 ASE – Tököl
2007. 04. 22. vasárnap 9.00-11.00 Monor – ASE Ind.: 6.00
2007. 04. 28. szombat 11.00-13.00 ASE – Vecsés
2007. 05. 12. szombat 11.00-13.00 ASE – Szent István
2007. 05. 19. szombat 11.00-13.00 Nagykáta – ASE Ind.: 7.00
2007. 05. 26. szombat 11.00-13.00 ASE – Szigetszentmiklós