Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések 2005/2006 PDF Nyomtatás E-mail
2006. január 01. vasárnap, 03:57

2006. június 10-11.
Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések

U19 korosztály
Budafok-ASE 7:1
Edző: Nagy Lajos
G.: Kern Tamás

U17 korosztály
Budafok-ASE 1:5
Edző: Sipos György
G.: Szabó János (2)
Dobra Benjamin
Blatt Pál
Boris Balázs

U15 korosztály
ASE-ESMTK 4:1
Edző: Sánta István
G.: Laták Bertold
Németh Roland
Ellermann Péter
Alberczki ron

U13 korosztály
ASE-ESMTK 21:0
Edző: Hornyák László
G.: Kesztyűs Barna (8)
Rab Adrián (5)
Varga Levente (2)
Forray Bence (2)
Németh Ákos (2)
Juhász Bálint
Hámory Eddy

2006. június 03-04.
Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések

U19 korosztály
ASE-Vecss 4:0
Edző: Nagy Lajos
G.: Kern Tamás
Ambrus László (2)
Wolf Péter

U17 korosztály
ASE-Vecss 12:0
Edző: Sipos György
G.: Szabó János (4)
Makk Ádám (3)
Knya Péter
Budai Dávid
Dobra Benjamin
László Gábor
Feil Gergő

U15 korosztály
ASE-Tatabnya 1:1
Edző: Sánta István
G.: Laták Bertold

U13 korosztály
ASE-Tatabnya 1:6
Edző: Hornyák László
G.: Kollarics Krisztin

2006. május 27-28.
Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések

U19 korosztály
Dunajvros-ASE 5:1
Edző: Nagy Lajos
G.: Kern Tamás

U17 korosztály
Dunajvros-ASE 2:1
Edző: Sipos György
G.: Tolnai Róbert

U13 korosztály
Paksi SE-ASE 1:9
Edző: Hornyák László
G.: Rab Adrián (5)
Kesztyűs Barna
Juhász Bálint
Szelestyei Szabolcs
Vámosi Adrián

U15 korosztály
ASE-Paksi SE 2:2
Edző: Sánta István
G.: Miholics Milán (2)

U15 korosztály
Paksi SE-ASE 2:2
Edző: Sánta István
G.: Fritz Walter
Feil Máté

U13 korosztály
ASE-Paksi SE 7:0
Edző: Hornyák László
G.: Rab Adrián (2)
Kesztyűs Barna (2)
Juhász Bálint
Szelestyei Szabolcs
Hámori Eddy

2006. május 20-21.
Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések

U19 korosztály
ASE-ESMTK 3:5
Edző: Nagy Lajos
G: Wolf Péter
Kern Tamás
Ambrus László

U17 korosztály
ASE-ESMTK 7:0
Edző:Sipos György G: Boris Balázs (2)
Kónya Péter (2)
Szabó János
Dobra Benjamin
Szalai Szabolcs

U15 korosztály
VECSS-ASE 3:1
Edző: Sánta István
G.: Budai Dávid

U13 korosztály
VECSS-ASE 2:6
Edző: Hornyák László
G.: Juhász Bálint (3)
Kesztyűs Barna (2)
Varga Levente

2006. május 06-07.
Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések

U19 korosztály
Tatabnya-ASE 6:1
Edző: Nagy Lajos
G.: Kern Tamás

U17 korosztály
Tatabnya-ASE 3:3
Edző: Sipos György
G.: Szabó János (2)
Dobra Benjamin

U15 korosztály
ASE-Budakalsz 3:2
Edző: Sánta István
G.: Tamaskó István (2)
Feil Máté

U13 korosztály
ASE-Budakalsz 3:0
Edző: Hornyák László
G.: Rab Adrián (2)
Kesztyűs Barna

2006. prilis 26-29.
Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések

U19 korosztály
ASE-Felcst 2:2
Edző: Nagy Lajos
G.: Ambrus László
Kern Tamás

ASE-REAC 7:3
Edző: Nagy Lajos
G.: Ambrus László (2)
Kern Tamás (2)
Lepésnyi János (2)
Fodor Zoltán

U17 korosztály
ASE-Felcst 7:0
Edző: Sipos György
G.: Szabó János (3)
Dobra Benjamin (2)
Kónya Péter
Boris Balázs

ASE-REAC 7:1
Edző: Sipos György
G.: Szabó János (3)
Dobra Benjamin (2)
Tamaskó István
Makk Ádám

U15 korosztály
BKV Elre-ASE 5:0
Edző: Sánta István G.: ---

U13 korosztály
BKV Elre-ASE 0:8
Edző: Hornyák László
G.: Rab Adrián (3)
Kesztyűs Barna (2)
Szelestyei Szabolcs (2)
Varga Levente

 
2006. prilis 22-23.
Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések

U19 korosztály
Szent István-ASE 3:0
Edző: Nagy Lajos
G.: ---

U17 korosztály
Szent István-ASE 0:3
Edző: Sipos György
G.: Szabó János (2)
Szalai Szabolcs

U15 korosztály
ASE-Felcst 0:4
Edző: Sánta István G.: ---

U13 korosztály
ASE-Felcst 6:1
Edző: Hornyák László
G.: Rab Adrián (3)
Vámosi Adrián
Juhász Bálint
Varga Levente

2006. prilis 15.
Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések

U15 korosztály
REAC-ASE 4:4
Edző: Sánta István
G.: Budai Dávid (3)
Pölöskei Péter

U13 korosztály
REAC-ASE 3:1
Edző: Hornyák László
G.: Szelestyei Szabolcs

2006. prilis 13.
Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések


U19 korosztály
ASE-IX. ker. Lgymnyos 1:2
Edző: Nagy Lajos
G.: Ambrus László

U17 korosztály
ASE-IX.ker. Lgymnyos 9:0
Edző: Sipos György
G.: Szabó János
Blatt Pál (2)
Dobra Benjmin
Takcs Tamás
Knya Péter
Feil Gergő
Makk Ádám
Lepésnyi János

U15 korosztály
Budakalsz-ASE 1:3
Edző: Sánta István
G.: Miholics Milán Pölöskei Péter
Ragoncsa Gergely

U13 korosztály
Budakalsz-ASE 1:3
Edző: Hornyák László
G.: Rab Adrián Forrai Bence
Juhász Bálint

2006. prilis 8-9. (szombat-vasrnap)
Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések


U19 korosztály
Paksi SE - ASE 6:0
Edző: Nagy Lajos
G.: ---

U17 korosztály
Paksi SE - ASE 4:4
Edző: Sipos György
G.: Szabó János (4)

U15 korosztály
Budafok - ASE 8:0
Edző: Sánta István G.: ---

U13 korosztály
Budafok - ASE 0:9
Edző: Hornyák László
G.: Vámosi Adrián
Kesztyűs Barna
Rab Adrián (5)
Forrai Bence
Frics Ákos

Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
2006.04.01.

U19 korosztály
ASE-Budakalsz 1:2
Edző: Nagy Lajos
G.: Fodor Zoltn

U17 korosztály
ASE-Budakalsz 6:0
Edző: Sipos György
G.: Szabó János (2)
Balogh Zsolt, Blatt Pál,
Dobra Benjamin, Lepésnyi János

U15 korosztály
Tatabnya-ASE 3:3
Edző: Sánta István
G.: Budai Dávid, Horvth Gábor, Feil Máté

U13 korosztály
Tatabnya-ASE 5:3
Edző: Hornyák László
G.: Vámosi Adrián
Kesztyűs Barna (2)

Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
2006.03.18.

U19 korosztály
SOROKSR-ASE 7:4
Edző: Nagy Lajos
G.: Kern Tamás (2)
Ambrus László
Giczi Dávid

U17 korosztály
SOROKSR-ASE 1:5
Edző: Sipos György
G.: Szabó János
Szabó Bálint (2)
Blatt Pál
Dobra Benjamin

U15 korosztály
ASE-VECSS 1:2
Edző: Sánta István
G.: Ragoncsa Gergely

U13 korosztály
ASE-VECSS 12:0
Edző: Hornyák László
G.: Rab Adrián (5)
Juhász Bálint (2)
Varga Levente
Kesztyűs Barna
Szelestyei Szabolcs
Jánosa Zoltán
Hámori Eddy

Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
2005.11.05., szombat


U15 korosztály
Felcst-ASE 3:0
Edző: Sánta István

U13 korosztály
Felcst-ASE 0:5
G.: Rab Adrián (3)
Forrai Bence
Juhász Bálint

Edző: Hornyák László

U19 korosztály
ESMTK-ASE 2:0
Edző: Nagy Lajos

U17 korosztály
ESMTK-ASE 0:10
G.: Boris Balázs (2)
Szabó János (2)
Izsák Dániel
Feil Gergő
Tolnai Róbert
Wolf János
Kónya Péter
Szabó Bálint

Edző: Sipos György

Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
2005.10.22-23.

U15 korosztály
ASE-Budafok 1:4
G.: Budai Dávid
Edző: Sánta István

U13 korosztály
ASE-Budafok 12:0
G.: Rab Adrián (6)
Kesztyűs Barna (2)
Oláh Richárd
Forrai Bence
Juhász Bálint
Szemerédi Norbert
Edző: Hornyák László

U19 korosztály
ASE-Tatabnya 1:4
G.: Ambrus László
Edző: Nagy Lajos

U17 korosztály
ASE-Tatabnya 2:1
G.: Szabó János (2)
Edző: Sipos György

Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
2005.10.15-16.

U15 korosztály
ASE-Tatabnya 0:0
G.: ---
Edző: Sánta István

U13 korosztály
ASE-Tatabnya 3:0
G.: Kesztyűs Barna (2)
Frics Ákos
Edző: Hornyák László

U19 korosztály
REAC-ASE 0:2
G.: Kern Tamás
Ambrus László
Edző: Nagy Lajos

U17 korosztály
REAC-ASE 0:4
G.: Lepésnyi János (2)
Tolnai Róbert
Wolf Jnos
Edző: Sipos György

Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
2005.10.08-09.

U15 korosztály
PSE-ASE 0:1
G.: Miholics Milán
Edző: Sánta István

U13 korosztály
PSE-ASE 0:4
G.: Forrai Bence (2)
Varga Levente
Kolarics Krisztin
Edző: Hornyák László

U19 korosztály
ASE-Szent István 0:7
G.: ---
Edző: Nagy Lajos

U17 korosztály
ASE-Szent István 4:3
G.: Boris Balázs
Makk Ádám
Szabó János (2)
Edző: Sipos György

Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
2005.10.01.
, szombat

U15 korosztály
ASE-Vecss 4-1
G.: Ragoncsa Gergely,
Németh Roland
Budai Dávid
Pölöskei Péter
Edző: Sánta István
U13 korosztály
ASE-Vecss 7-0
G.: Forray Bence (3)
Juhász Bálint (2)
Varga Levente
Oláh Richárd
Edző: Hornyák László
Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
2005.09.17.
, szombat

U19 korosztály
Budakalsz-ASE 4-4
G.: Ambrus László (2)
Katona Péter
Szakter Richárd
Edző: Nagy Lajos

U17 korosztály
Budakalsz-ASE 1-8
G.: Izsák Dániel
Szabó János (3)
Lepésnyi János
Takcs Tamás
Szabó Bálint
Edző: Sipos György

U15 korosztály
ASE-Budakalsz 1-4
G.: Budai Dávid
Edző: Sánta István

U13 korosztály
ASE-Budakalsz 5-2
G.: Rab Adrián (2)
Oláh Richárd
Forrai Bence
Varga Levente
Edző: Hornyák László

Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
2005.09.03-04.
, szombat - vasrnap

U19 korosztály
ASE-Soroksr 3-4
G.: Kovács András
Kern Tamás
Gangel Balázs
Edző: Nagy Lajos

U17 korosztály
ASE-Soroksr 3-0
G.: Izsák Dániel
Szabó János
Lepésnyi János
Edző: Sipos György

U15 korosztály
ASE-Felcst 3-1
G.: Miholics Milán
Feil Máté
Tamask István
Edző: Sánta István

U13 korosztály
ASE-Felcst 2-1
G.: Kesztyűs Barna
Mrkus Dávid
Edző: Hornyák László

Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
2005.08.30.


U19 korosztály
Vecss-ASE 4-2
G.: Ambrus László
Edző: Nagy Lajos

U17 korosztály
Vecss-ASE 0-7
G.: Boris Balázs (2)
Blatt Pál
Tolnai Róbert
Lepésnyi János
Kónya Péter
Edző: Sipos György

Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
2005.08. 27-28.
, szombat - vasrnap

U 15 korosztály
REAC-ASE 1-6
G.: Budai Dávid (3)
Tamask István
Ragoncsa Gergely, Feil Máté
Edző: Sánta István

U 13 korosztály
REAC-ASE 2-9
G.: Olh Rihrd
Kesztyűs Barna (2)
Rab Adrián (3)
Forray Bence
Frics Ákos
Varga Levente
Edző: Hornyák László

U 17 korosztály
ASE-Budafok 1-2
G.: Lepésnyi János
Edző: Sipos György

Utánpótlás Bajnoki Labdarúgó Mérkőzések
2005.08.20. (szombat)


U13 korosztály
ASE-Budafok 9-0
G.: Olh Rihrd (2)
Kesztyűs Barna (2)
Kolarics Krisztin (2)
Forray Bence
Juhász Bálint
Jánosa Zoltán
Edző: Hornyák László

U15 korosztály
ASE-Budafok 4-1
G.: Pölöskei Péter (2)
Tamask István
Ragoncsa Gergő
Edző: Sánta István