Utánpótlás eredmények PDF Nyomtatás E-mail
2009. november 18. szerda, 07:28
LabdarúgásUtánpótlás eredmények a 11-15. fordulóból 

                                        

 

  U19 II.o. Közép B

11. forduló


XVII. Ker. Rákosmenti TK – Atomerőmű SE (U18)
8 - 2
   Gól:  Kotroczó Róbert, Szabó József

12. forduló


Atomerőmű SE (U18) - Szigetszentmiklósi TK
3  - 6    
Gól: Szabó József, Alberczki Áron, Mészáros Máté

13. forduló


Láng FC Labdarúgó KFT – Atomerőmű SE (U18)
A Láng csapata visszalépett a bajnokságból.

14. forduló


 Atomerőmű SE (U18) - Vác Városi LSE
2 - 3    
Gól:  Kotroczó Róbert, Kollarics Krisztián

15. forduló


BVSC Zugló – Atomerőmű SE (U18)
       3 - 7   
Gól: Gáncs Gábor (2), Kollarics Krisztián, Horváth Gábor, Nagy Marcell,   Kotroczó Róbert, Kónya Norbert
Edző: Nagy Lajos

U17 II.o. Közép B

11. forduló


XVII. Ker. Rákosmenti TK – Atomerőmű SE (U16)
6 - 2
   Gól:  Sinka Richárd, Mészáros Máté

12. forduló


 Atomerőmű SE (U16) - Szigetszentmiklósi TK
0 - 4    

13. forduló


Láng FC Labdarúgó KFT – Atomerőmű SE (U16)
A Láng csapata visszalépett a bajnokságból.

14. forduló


Atomerőmű SE (U16) - Vác Városi LSE
   1-14    
Gól: Forray Bence

15. forduló


BVSC Zugló – Atomerőmű SE (U16)
 3 -  1
   Gól: Mészáros Máté
Edző: Erdélyi Péter

U15 II. o. Dél-nyugat 

11. forduló

Atomerőmű SE (U14) – Barcs
        8 -    0  
Gól:  Beda Bence (4), Kókai Adrián, Mezei Mihály, Orosz Botond, Nagy Ádám

12. forduló


NTE-UFC Nagykanizsa - Atomerőmű SE (U14)
   8 -   0
    

13. forduló


Atomerőmű SE (U14) – Kaposvölgye LUE
   5 – 2
Gól: Beda Bence (5)


14. forduló


Gold-Sport KFT Kozármisleny - Atomerőmű SE (14)
1-  5
   Gól:  Beda Bence (5)


15. forduló


Atomerőmű SE (U14) – Kinderball Baja 
    0 -    3

   
Elmaradt mérkőzés 3. forduló:


Mézga FFC Kaposvár – Atomerőmű SE (U14)
3 -  7
Gól: Szente Bence (2), Beda Bence (2), Kókai Adrián, Orosz Botond, Budai Zsolt
Edző: Orosz József

U13 II. o. Dél-nyugat

11. forduló


Atomerőmű SE (U12) – Barcs
  13 -    0  
Gól:  Pál Achilles (7), Kiss Patrik (2), Berek Gábor (2), Lacza Máté, Tímár Kristóf

12. forduló


NTE-UFC Nagykanizsa - Atomerőmű SE (U12)
   9 -   0    

13. forduló


Atomerőmű SE (U12) – Kaposvölgye LUE
   5 – 1
Gól: Pál Achilles (2), Kiss Patrik, Németh Viktor, Lacza Máté

14. forduló


Gold-Sport KFT Kozármisleny - Atomerőmű SE (U12)
 5- 1
Gól: Kugli Ákos

15. forduló


Atomerőmű SE (U12) – Kinderball Baja 
  1 - 6
Gól: Pál Achilles


Elmaradt mérkőzés 3. forduló:


Mézga FFC Kaposvár – Atomerőmű SE (U12)
  3- 3
Gól: Németh Viktor, Kiss Patrik, Pál Achilles

Edző: Sánta István