Hatalmas hajrá Dombóváron PDF Nyomtatás E-mail
2010. szeptember 20. hétfő, 10:56

U-18-as csapatunk hétvégén Dombóváron játszott.

Csapat: U-18
Mérkőzés helye: Dombóvár                                            Mérkőzés ideje: 2010.09.18.
Mérkőzés jellege: Bajnoki                                               Végeredmény: 3:3  Félidő eredménye: 3:0
Hazai csapat: Dombóvár FC                                             Vendég csapat: Atomerőmű SE
Összeállítás: Decsi M., Varga L., Kollarics K., Fenyvesi Cs., Gál A., Tóth A.,
Mészáros M., Oláh R., Forray B., NAGY M., Papp M.

Cserék:                                                     Cserék:                Góllövők:          Jók:
(Becserélt játékos)      (Lecserélt játékos)                 (Nem léptek pályára)
Horváth Cs.                  Decsi M.                               Bogdán D.                        Forray B.           Kollarics K.
Boromisza K.                 Forray B.                                                                    Nagy M.             Nagy M.
Boros B.                       Papp M.                                                                     Mészáros M

Értékelés:
Rossz időjárási körülmény között, egy félidő előnyt adtunk a hazai csapatnak. A csapat erejét mutatja és
dicséri a II.-félidei hozzáállás és teljesítmény.