Megérdemelt győzelem PDF Nyomtatás E-mail
2010. október 20. szerda, 07:37

Főlényes hazai győzelem

Csapat: U-14
Mérkőzés helye: Paks                                                    Mérkőzés ideje: 2010.10.16.
Mérkőzés jellege: Bajnoki                                               Végeredmény: 5:1  Félidő eredménye: 2:0
Hazai csapat: Atomerőmű SE                                          Vendég csapat: Siófoki Bányász "B"
Összeállítás: Pámer K.,-Tinnyei Zs., Lakatos G., Budai Zs., Pálló V.,- Kecskeméti J., Késmárki K., Kiss P.,-
Németh V., Decsi B., Pál A.,

Cserék:                                                     Cserék:                Góllövők:          Jók:
(Becserélt játékos)      (Lecserélt játékos)                 (Nem léptek pályára)
Sánta B.                     Pámer K.                                                                     Kiss P. (2)          Kiss P.
Major M.                     Némrth V.                                                                   Kecskeméti J.     Kecskeméti J.
Szintai K.                    Tinnyei Zs.                                                                   Pál A.                Budai Zs.
Kiss V.                        Késmárki K.                                                                  Decsi B.             Lakatos G.
Kovács G.                   Decsi B.                                                                                               Pál A.
Kókai A.                     Pál A.                                                                                                  Késmárki K.
                                                                                                                                          Decsi B.

Értékelés:
Az első perctől érezni lehetett a játékosokon, hogy ezt a mérkőzést nagyon szeretnék megnyerni. Végig fölényben játszott a hazai csapat, megérdemelte a győzelmet. Jó volt látni rajtuk az örömet a mérkőzés lefújása után. Ezzel bebizonyították, hogy a saját korosztályuk ellen van mit keresni. Gratulálok a csapatnak a hozzáálláshoz és a mutatott játékhoz.