Győzelmet ajándékoztunk ellenfelünknek PDF Nyomtatás E-mail
2010. október 22. péntek, 07:58

Sok hiba az első félidőben

Csapat: U-11
Mérkőzés helye: Paks                                                    Mérkőzés ideje: 2010.10.15.
Mérkőzés jellege: Bajnoki                                               Végeredmény: 1:4  Félidő eredménye: 3:4
Hazai csapat: Atomerőmű SE                                          Vendég csapat: Kalocsa
Összeállítás: Fazekas D.,- Végh Cs., Bóka G., Szendrei J.,- Pál M., Kóta J.,-
Laczkó K., Csehi D.

Cserék:                                                     Cserék:                Góllövők:          Jók:
(Becserélt játékos)      (Lecserélt játékos)                 (Nem léptek pályára)
 Végh Cs.                    Lilinger D.                             Bóka T.                            Pál M. 2             Pál M.
 Tóth Cs.                    Kótai J.                                 Tullner Á.                         Lilinger D.

Értékelés:
Gyözelmet ajándékoztunk ellenfelünknek, sajnos mi többet tettünk az ellenfél sikeréért, mint ők sajátjukért. Talán arra gondoltunk, hogy ami
 a Szekszárd "B" ellen müködött az most, majd magától jön. Tévedés! Az elsö félidöben hibát-hibára halmoztunk, a másodikban erölködve játszottunk és pontatlanul. Még nem vagyunk olyan jó csapat, hogy ekkora előnyt adjunk ellenfelünknek