Vendégsiker PDF Nyomtatás E-mail
2010. október 22. péntek, 06:10

Helyenként szépen futballoztunk Csapat: U-11
Mérkőzés helye: Paks                                                    Mérkőzés ideje: 2010.10.20.
Mérkőzés jellege: Bajnoki                                               Végeredmény: 1:4  Félidő eredménye: 1:1
Hazai csapat: Atomerőmű SE                                          Vendég csapat: Szekszárd "A"
Összeállítás: Fazekas D.,- Kótai J., Bóka G., Szendrei J.,- Kovács B., Pál M., Végh Cs., Csehi D.

Cserék:                                                     Cserék:                Góllövők:          Jók:
(Becserélt játékos)      (Lecserélt játékos)                 (Nem léptek pályára)
 Laczkó K.                   Végh Cs.                                                                     Pál M.                Bóka G.
 Csehi D.                     Lilinger D.
 Kovács B.                   Tullner Á.
 Fazekas D.                  Miskolczi M.

Értékelés:
Az elsö félidöben fegyelmezetten, nagy elszánsággal és helyenként szépen futballoztunk. (még vezettünk is) A  "hosszabb"  kispaddal rendelkezö ellenfelünk a második játékrészben apránként felörölt bennünket. Ahogy fáradtunk, úgy fogyott a koncentráció.
Néhány nagy egyéni hiba is kellett az egyébbként megérdemelt vendégsikerhez.