A 11. és 12. forduló eredményei PDF Nyomtatás E-mail
2010. november 02. kedd, 08:11

Eredmények Csapat: U-16
Mérkőzés helye: Paks                                                    Mérkőzés ideje: 2010.10.21.
Mérkőzés jellege: Bajnoki                                               Végeredmény: 1:1  Félidő eredménye: 1:1
Hazai csapat: Atomerőmű SE                                          Vendég csapat: Szekszárd
Összeállítás: Cseri M.,- Lengyel O., Tóth Z., Nagy Á., Simon M.,- Erdélyi Zs., Horváth Á.,- Farkas P., Orosz B.,
Ruff M.,- Farsang P.,

Cserék:                                                     Cserék:                Góllövők:          Jók:
(Becserélt játékos)      (Lecserélt játékos)                 (Nem léptek pályára)
Varga T.                     Lengyel O.                            Kispál M.                           Farsang P.          Az egész hazai csapat.
Dudás I.                     Farkas P.                               Kókai A.
                                                                           Mezei M.
                                                                           Vámos K.

Értékelés:
A két egyforma erőt képviselő csapat mérkőzésén igazságos eredmény született. A csapat a mérkőzésen küzdeni tudásból jelesre vizsgázott.

Edző:
Orosz József

Csapat: U-16
Mérkőzés helye: Pogány                                                Mérkőzés ideje: 2010.10.31.
Hazai csapat: Pogány SE                                                Vendég csapat: Atomerőmű SE
Összeállítás: Vámos K.,- Kökény B.,Tóth Z., Nagy Á., Varga T.,- Erdélyi Zs., Horváth Á., Farkas P.,
Orosz B., Ruff M.,- Farsang P.,

Csibi I.                        Nagy Á.                                Cseri M.                            Farsang P.(2)       Farsang P.
Mezei M.                     Erdélyi Zs.                                                                   Orosz B.              Kökény B.
                                                                                                                  Ruff M.               Ruff M.
                                                                                                                  Kökény B.           Varga T.
                                                                                                                                           Farkas P.
                                                                                                                                           Vámos K.
                                                                                                                                           Csibi I.

Értékelés:
Egy nagyon durva csapat ellen az első félidőben nagyon jól játszottunk. A második félidőben egy kicsit kiengedtünk, ezért kaptunk is három gólt. A játékosokban tudatosulni kell, hogy egy mérkőzés az utolsó sípszóig tart.