Közepes játék PDF Nyomtatás E-mail
2010. november 03. szerda, 08:53

Elmaradt a várt siker Csapat: U-18
Mérkőzés helye: Pécs-Pogány                                         Mérkőzés ideje: 2010.10.30.
Mérkőzés jellege: Bajnoki                                               Végeredmény: 1:1  Félidő eredménye: 0:1
Hazai csapat: Pogány SE                                                Vendég csapat: Atomerőmű SE
Összeállítás: Horváth Cs.- Varga L., Kollarics K., Fenyvesi Cs., Fodor M.,- Boromisza K., Mészáros M.,-
Papp M., Oláh R., Forray B.,- Lakatos D.

Cserék:                                                     Cserék:                Góllövők:          Jók:
(Becserélt játékos)      (Lecserélt játékos)                 (Nem léptek pályára)
Nagy M.                      Lakatos D.                            Bogdán D.                         Kollarics K.         Kollarics K.
Boros B.                      Boromisza K.                                                                                       Varga L.
Gál A.                         Fodor M.                                                                                             Mészáros M.
Cseri M.                       Forray B.

Értékelés:
Közepes játékkal csak döntetlenre futotta. I. félidei enyhe mezőnyfölényünk után, a II.-ban már csak a helyzetek kialakításában és
kihagyásában jeleskedtünk, így elmaradt a várt siker.