Helyzetek és gólok PDF Nyomtatás E-mail
2010. november 05. péntek, 09:12

5 perc jó játék
Csapat: U-12
Mérkőzés helye: Paks                                                    Mérkőzés ideje: 2010.11.04
Mérkőzés jellege: Bajnoki                                               Végeredmény: 4:1  Félidő eredménye: 2:0
Hazai csapat: Atomerőmű SE                                          Vendég csapat: Lenti
Összeállítás: Schener B.,- Hajpál Zs., Tímár K., Kugli Á., Laczkó., - Lökös J., Kiss P., Nagy D., - Hostyánszki A., Lacza M.,
Ágics P.

Cserék:                                                     Cserék:                Góllövők:          Jók:
(Becserélt játékos)      (Lecserélt játékos)                 (Nem léptek pályára)
Peszteric B.                 Hostyánszki A.                                                              Ágics P (2)         Tímár K.
Sára M.                       Hajpál K.                                                                      Lacza M.            Lacza M.
Fejes M.                      Laczkó K.                                                                     Lökos J             Ágics P.
Haaz R.                       Nagy D.

Értékelés:
5 perc jó játék, 15 csapnivaló, és ez többször ismételve a mérkőzésen. Kapkodva, idegesen rossz felfogásban játszottunk. Akkor, amikor sikerült lehiggadni és pontosan játszani, mindjárt jöttek a helyzetek és a gólok.