Simán verhető ellenféltől kaptunk ki PDF Nyomtatás E-mail
2010. november 15. hétfő, 09:47

Csak a szépítésre futotta.

Csapat: U-11
Mérkőzés helye: Mohács                                                Mérkőzés ideje: 2010.11.05.
Mérkőzés jellege: Bajnoki                                               Végeredmény: 2:0  Félidő eredménye: 2:1
Hazai csapat: Mohács                                                     Vendég csapat: Atomerőmű SE
Összeállítás: Fazekas D.,- Kótai J., Bóka G., Szendrei J.,- Kovács B., Pál M.,- Laczkó K., Csehi D.
                       Cserék:                                                     Cserék:                Góllövők:          Jók:
(Becserélt játékos)      (Lecserélt játékos)                 (Nem léptek pályára)
Végh Cs.                     Kótai J.                                 Bóka T.                           Kovács B.            Bóka G.
Tóth Cs.                      Kovács B.

Értékelés:
A hatvanból ötven percet átaludtunk!Az utolsó tíz percben az ellenfél szinte labdához sem ért, olyan jól játszottunk. De már csak a szépítésre
 futotta. Simán verhető ellenféltől kaptunk ki ismét!