BIS Hungary Kupa PDF Nyomtatás E-mail
2011. január 17. hétfő, 10:59

ASE siker

2011. január 16.-án teremtornát rendezett az ASE   ,,U-7” -es labdarúgói számára. A tornát a BIS-HUNGARY Paksi Kirendeltsége támogatta, amelyért ezúton is köszönetet mondunk.
A tornán az ASE mellett a PSE, a Tolna , A Holler UFC  (Dunaföldvár)  és a  Kozármisleny SE csapatai vettek részt.
A nyitó mérkőzést a két paksi csapat játszotta, melyen az ASE ,,villámrajtot” véve Borsi Dominik  vezérletével  5 : 1-re nyert meg.Az ASE következő mérkőzése végig szoros küzdelmet hozott a Kozármisleny ,,jól felkészített” és technikás csapata ellen, amit az ASE az utolsó percekben tudott csak 1:0 arányban a maga javára fordítani.
A harmadik mérkőzését könnyedén nyerte az ASE a Tolna csapata ellen 5 : 0 –ra.
Már csak az utolsó mérkőzést kellet lehoznia az ASE-nak a tornagyőzelemhez a Holler UFC ellen, amely összecsapás nem kis izgalmakat hozott.
Ha a Holler UFC nyer, akkor csak gólkülönbség döntötte volna el a helyezéseket az ASE, PSE, és Holler UFC között.
Mindig a kötelező győzelmet lehet a legnehezebben megszerezni, így volt ez az ASE számára is ezen a mérkőzésen.
A Holler UFC 3 perccel a mérkőzés vége előtt bűntetőt hibázott, aztán a következő támadásából megszerezte az ASE a lélektani vezető gólt, ami egyben a veretlen tornagyőzelmet is eredményezte.

BIS-HUNGARY 2011. U-7  KUPA

Végeredmény:

Csapat                                    Pont                            Gólarány (rúgott-kapott gólok)

1. Atomerőmű SE                    12 pont                       12-1

2. Paksi SE                               7 pont                         6-5

3. Holler UFC                            6 pont                         6-5

4. Kozármisleny                         4 pont                         9-4

5. Tolna                                   0 pont                         0-18