Nagyarányú győzelem az utolsó percekben PDF Nyomtatás E-mail
2011. március 25. péntek, 14:02

Csapat: U-11
Mérkőzés helye: Szekszárd                                             Mérkőzés ideje: 2011.03.23.
Mérkőzés jellege: Bajnoki                                               Végeredmény: 1:6  Félidő eredménye: 1:3
Hazai csapat: Szekszárd                                                  Vendég csapat: Atomerőmű SE
Összeállítás: Fazekas D.,- Laczkó K., Bóka G., Szendrei J.,- Kovács B., Pál M.,- Kótai J., Csehi D.

Cserék:                                          Cserék:                Góllövők:          Jók:

(Becserélt játékos)      (Lecserélt játékos)                 (Nem léptek pályára)
Frast R.                       Szendrei J.                            Bóka T.                  Pál M. 3              Pál M.
Végh Cs.                     Kótai J.                                  Tullner Á.               Laczkó K.           Kovács B.
Lilinger R.                    Csehi D.                                Miskolczi M.            Frast R.                                                                                                                          Végh Cs.

Értékelés:
A mérkőzés elején és a végén játszottunk jól és hatékonyan! A nagyarányú győzelmünket csak az utolsó percekben szereztük meg.