Eredmények az U-16-os bajnokságból PDF Nyomtatás E-mail
2011. március 28. hétfő, 11:07

Csapat: U-16
Mérkőzés helye: Bóly                                                      Mérkőzés ideje: 2011.03.15.
Mérkőzés jellege: Bajnoki                                               Végeredmény: 1:5  Félidő eredménye: 0:3
Hazai csapat: Bólyi SE                                                     Vendég csapat: Atomerőmű SE
Összeállítás: Cseri M.,- Simon M., Varga T., Nagy Á., Kókai A.,- Lengyel O., - Horváth Á., Farkas P.,
-Süvöltős J., Farsang P., Rompos F.

Cserék:                                                     Cserék:                Góllövők:          Jók:
(Becserélt játékos)      (Lecserélt játékos)                 (Nem léptek pályára)
Rigó G.                         Simon M.                                                                     Farsang P. 2       Kókai
Kökény B.                     Süvöltős J.                                                                  Nagy Á. 2           Farsang P.
Lénárt Gy.                     Rompos F.                                                                  Farkas P.            Nagy Á.
Budai Zs.                       Horváth Á.                                                                                            Farkas P.
Cseh A.                         Cseri M.

Értékelés:
Rengeteg helyzetet kidolgozva, félgőzzel is sima győzelem.

Edző:
Orosz József

Mérkőzés helye: Paks                                                     Mérkőzés ideje: 2011.03.12.
Hazai csapat: Atomerőmű SE                                          Vendég csapat: Holler UFC
Összeállítás: Cseri M.,- Rigó G., Varga T., Nagy Á., Simon M., - Lengyel O., Orosz B.,- Süvöltős J., Farkas P.,
Kókai A.,- Farsang P.,

Rompos F.                  Rigó G.                                  Vámos K.                         Farsang P. 3    Kókai A.
Kökény B.                   Lengyel O.                                                                                           Farsang P.
Lénárt Gy.                  Süvöltős  J.                                                                                          Nagy Á.
                                                                                                                                              Varga T.
                                                                                                                                              Cseri M.

Értékelés:
Nagy erőket mozgósítottunk a győzelemért, az ellenfelünk megerősödött az őszhöz képest.

Edző:

Mérkőzés helye: Pécs                                                     Mérkőzés ideje: 2011.03.19.
Hazai csapat: Pécsi MFC                                                  Vendég csapat: Atomerőmű SE
Összeállítás: Cseri M.,- Simon M., Varga T., Nagy Á., Tóth Z.,- Horváth Á., Orosz B.,- Kökény B., Farkas P., Kókai A.,

Értékelés:
Ezzel a mérkőzéssel, amit eddig felépítettünk, azt le is romboltuk. Ilyen hozzáállással nem lehet pályára lépni semmilyen körülmények között!

Edző:

Hazai csapat: Atomerőmű SE                                          Vendég csapat: Szentlőrinc SE
Összeállítás: Cseri M.,- Simon M., Tóth Z., Nagy Á., Kókai A.,- Horváth Á., Varga T., - Farkas P., Orosz B.,
Rompos F., - Farsang P.

Rigó G.                         Simon M.                              Vámos K.                   Orosz B.       Az egész csapat.
Süvöltős J.                   Rompos F.                                                              Farsang P. 2
Kispál M.                       Farkas P.
Kökény B.                    Varga T.
Lénárt Gy.                    Orosz B.
Kövics S.                      Süvöltős J.

Értékelés:
Az elmúlt héthez képest ég és föld volt a különbség. Az utolsó tíz perc kivételével, végig nagyon jól játszottunk. Gratulálok csapatomnak, csak így tovább!