Keményen megdolgoztak a vereségért PDF Nyomtatás E-mail
2011. március 29. kedd, 13:40

Csapat: U-14
Mérkőzés helye: Paks                                                   Mérkőzés ideje: 2011.03.26.
Mérkőzés jellege: Bajnoki                                             Végeredmény: 6:1  Félidő eredménye: 2:1
Hazai csapat: Siófoki Bányász "A"                                  Vendég csapat: Atomerőmű SE
Összeállítás: Sánta B.,- Tinnyei Zs., Budai ZS., Kiss P., Kókai A.,- Major M., Késmárki K., Kecskeméti J., Palló V.,-
Németh V., Pál A.,

Cserék:                                                     Cserék:                Góllövők:          Jók:
(Becserélt játékos)      (Lecserélt játékos)                 (Nem léptek pályára)
Pámer K.                     Késmárki K.                                                                  Kecskeméti J.    Kecskeméti J.
                                                                                                                                               Budai Zs.
                                                                                                                                               Sánta B.
                                                                                                                                               Németh V.

Értékelés:
Az első félidőben kifejezetten jól játszott a csapat a sokkal nagyobb és erősebb ellenfél ellen. Nagyon keményen megdolgoztak a gyerekek ezért a vereségért. Gratulálok a csapatnak.