Sikeres visszavágás PDF Nyomtatás E-mail
2011. március 30. szerda, 07:29

Csapat: U-18
Mérkőzés helye: Paks                                                     Mérkőzés ideje: 2011.03.26.
Mérkőzés jellege: Bajnoki                                               Végeredmény: 4:3  Félidő eredménye: 1:3
Hazai csapat: Atomerőmű SE                                          Vendég csapat: Szentlőrinc SE
Összeállítás: Horváth Cs.,- Fodor M., Kollarics K, Fenyvesi Cs., Gál A.,- Tóth A, Mészáros M.,- Kotroczó F., Oláh R., Forray B,- Lakatos D.

Cserék:                                          Cserék:                Góllövők:          Jók:

(Becserélt játékos)      (Lecserélt játékos)                 (Nem léptek pályára)
Varga L.                      Lakatos D.                            Vámosi K.                Mészáros M. 2    Mészáros M.
Sinka R.                      Tóth A.                                 Bogdán D.               Gál A.                Kollarics K.
Papp M.                      Gál A.                                                                   Kollarics K.         Fodor M.
                                                                                                                                       Fenyvesi Cs.
                                                                                                                                       Horváth Cs.

Értékelés:
Ellentétes félidők, sikeres visszavágás. Az első félidőben nem megfelelő agresszivitással tettük a dolgunkat, viszont a másodikban, ha nem is jó játékkal, de határtalan alázattal és akarással sikerült megfordítani a mérkőzést.