Elindult a teke bajnokság PDF Nyomtatás E-mail
2012. szeptember 26. szerda, 12:53


Megkezdődött a 2012-2013 évi Városi Tekebajnokság. Az idén az I. osztály kezdte meg először a küzdelmeket. A jövő héten kezdődik a II. osztály küzdelmei. Mind a 24 csapatnak sok sikert kívánunk a versenyekre. Külön köszöntjük a bajnokságban először induló két új csapatót a PAPÓCÁK-at, és a RAPTOROK-at.

 

 

2012-2013

PAKS VÁROSI TEKEBAJNOKSÁG

1. Osztály

Az 1. forduló eredményei

GŐZÖS

BALCSATORNA

2

:

0

702

:

588

GOLYÓSZÓRÓK

GÁZOLÁS

2

:

0

609

:

539

MANUSZKÁK

BOMBER

0

:

2

593

:

653

EZERJÓ

FAVÁGÓK

0

:

2

394

:

582

SÖRPATIKA

TEKERGŐK

2

:

0

684

:

641

MÉSZÉGETŐK

KEMÉNYFA

2

:

0

691

:

603

 

Tabella az 1. forduló után

 

Név

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Pont

Ütött fa

1.

GŐZÖS

1

0

0

2

702

2.

MÉSZÉGETŐK

1

0

0

2

691

3.

SÖRPATIKA-RETRO

1

0

0

2

684

4.

BOMBER

1

0

0

2

653

5.

GOLYÓSZÓRÓK

1

0

0

2

609

6.

FAVÁGÓK

1

0

0

2

582

7.

TEKERGŐK

0

0

1

0

641

8.

KEMÉNYFA

0

0

1

0

603

9.

MANUSZKÁK

0

0

1

0

593

10.

BALCSATORNA

0

0

1

0

588

11.

GÁZOLÁS

0

0

1

0

539

12.

EZERJÓ

0

0

1

0

394

1. forduló egyéni toplista Tarolás

1.

ÉGNER ATTILA

GŐZŐS

267

 

2.

NÉMETH SÁNDOR

GŐZŐS

245

 

3.

BAJOR GÁBOR

SÖRPATIKA-RETRO

243

 

4.

KRÓDI JÁNOS

MÉSZÉGETŐK

241

 

5.

KRÓDI ZOLTÁN

MÉSZÉGETŐK

238

88

6.

PLÉZER GÁBOR

SÖRPATIKA-RETRO

238

69

7.

SUPLICZ SÁNDOR

BOMBER

235

 

8.

BERKES ZSUZSANNA

TEKERGŐK

233

 

9.

HERCEGFALVI JÓZSEF

MANUSZKÁK

230

 

10.

GERZSEI ZOLTÁN

KISNÁDAS

221

 

VÁROSI TEKE BAJNOKSÁG PAKS

II.OSZTÁLY

2012-2013

Őszi fordulók

2012.09.18

I. Forduló

Eredmény

15:30

CHESS-TEKE - TEKILA

:

16:20

SENIOR - TÖKETLENEK

:

17:10

DREAM TEAM - DÖNTÖGETŐK

:

18:00

TOLDI - PAPÓCÁK

:

18:50

DÖMPER - TE-KÉZ-ŐK

:

19:40

UNICUM - RAPTOROK

:

 

2012.10.02.

II. Forduló

Eredmény

15:30

CHESS-TEKE - RAPTOROK

:

16:20

SENIOR - DÖNTÖGETŐK

:

17:10

TE-KÉZ-ŐK - TOLDI

:

18:00

TÖKETLENEK - DÖMPER

:

18:50

PAPÓCÁK - UNICUM

:

19:40

DREAM TEAM - TEKILA

:

 

2012.10.16.

III. Forduló

Eredmény

15:30

CHESS-TEKE - DREAM TEAM

:

16:20

TOLDI - TÖKETLENEK

:

17:10

DÖMPER - DÖNTÖGETŐK

:

18:00

TEKILA - SENIOR

:

18:50

UNICUM - TE-KÉZ-ŐK

:

19:40

RAPTOROK - PAPÓCÁK

:

 

2012.11.06.

IV. Forduló

Eredmény

15:30

SENIOR - CHESS-TEKE

:

16:20

DÖNTÖGETŐK - TOLDI

:

17:10

UNICUM - TÖKETLENEK

:

18:00

TEKILA - DÖMPER

:

18:50

PAPÓCÁK - TE-KÉZ-ŐK

:

19:40

DREAM TEAM –RAPTOROK

:

 

2012.11.20.

V. Forduló

Eredmény

15:30

DÖMPER - CHESS-TEKE

:

16:20

TOLDI - TEKILA

:

17:10

SENIOR - DREAM TEAM

:

18:00

PAPÓCÁK - TÖKETLENEK

:

18:50

UNICUM - DÖNTÖGETŐK

:

19:40

TE-KÉZ-ŐK - RAPTOROK

:

 

2012.12.04.

VI. Forduló

Eredmény

15:30

TOLDI - CHESS-TEKE

:

16:20

DÖNTÖGETŐK - PAPÓCÁK

:

17:10

TE-KÉZ-ŐK - TÖKETLENEK

:

18:00

TEKILA - UNICUM

:

18:50

DREAM TEAM - DÖMPER

:

19:40

SENIOR - RAPTOROK

:

 

Egyéni: 2012.12.11.-én kedden 16.00-kor az őszi átlag eredménye alapján a legjobb 18  játékos részére bajnokságban elért átlagra számítva.

Feltétel: Az őszi fordulókban legalább 3 mérkőzésen való részvétel.

VÁROSI TEKE BAJNOKSÁG PAKS

I.OSZTÁLY

2012-2013

Őszi fordulók

 

2012.09.10.

I. Forduló

Eredmény

16:00

GŐZÖS - BALCSATORNA

:

17:15

GOLYÓSZÓRÓK - GÁZOLÁS

:

18:30

MANUSZKÁK - BOMBER

 

 

 

2012.09.11.

I. Forduló

Eredmény

16:00

EZERJÓ - FAVÁGÓK

:

17:15

SÖRPATIKA-RETRÓ - TEKERGŐK

:

18:30

MÉSZÉGETŐK - KEMÉNYFA

:

 

2012.09.24.

II. Forduló

Eredmény

16:00

FAVÁGÓK - KEMÉNYFA

:

17:15

EZERJÓ - SÖRPATIKA-RETRÓ

:

18:30

BALCSATORNA - MÉSZÉGETŐK

 

 

2012.09.25.

II. Forduló

Eredmény

16:00

BOMBER –GOLYÓSZÓRÓK

:

17:15

TEKERGŐK - MANUSZKÁK

:

18:30

GÁZOLÁS - GŐZÖS

:

2012.10.08.

III. Forduló

Eredmény

16:00

MÉSZÉGETŐK - FAVÁGÓK

:

17:15

MANUSZKÁK - EZERJÓ

:

18:30

GOLYÓSZÓRÓK - TEKERGŐK

 

 

2012.10.09.

III. Forduló

Eredmény

16:00

GŐZÖS - BOMBER

:

17:15

GÁZOLÁS - BALCSATORNA

:

18:30

SÖRPATIKA-RETRÓ - KEMÉNYFA

:

2012.10.29.

IV. Forduló

Eredmény

16:00

KEMÉNYFA - MANUSZKÁK

:

17:15

SÖRPATIKA-RETRÓ - MÉSZÉGETŐK

:

18:30

FAVÁGÓK - BALCSATORNA

 

 

2012.10.30.

IV. Forduló

Eredmény

16:00

GÁZOLÁS - BOMBER

:

17:15

TEKERGŐK - GŐZÖS

:

18:30

EZERJÓ - GOLYÓSZÓRÓK

:

2012.11.12.

V. Forduló

Eredmény

16:00

GŐZÖS - EZERJÓ

:

17:15

SÖRPATIKA-RETRÓ - FAVÁGÓK

:

18:30

GOLYÓSZÓRÓK - KEMÉNYFA

 

 

2012.11.13.

V. Forduló

Eredmény

16:00

BOMBER - BALCSATORNA

:

17:15

GÁZOLÁS - TEKERGŐK

:

18:30

MANUSZKÁK - MÉSZÉGETŐK

:

2012.11.26.

VI. Forduló

Eredmény

16:00

BOMBER - TEKERGŐK

:

17:15

GŐZÖS - KEMÉNYFA

:

18:30

MÉSZÉGETŐK - GOLYÓSZÓRÓK

 

 

2012.11.27.

VI. Forduló

Eredmény

16:00

SÖRPATIKA-RETRÓ - BALCSATORNA

:

17:15

EZERJÓ - GÁZOLÁS

:

18:30

FAVÁGÓK - MANUSZKÁK

:

Egyéni: 2012.12.10.-én hétfőn16:00-kor az őszi átlag eredménye alapján a legjobb 18 játékos részére a bajnokságban dobott átlagra számítva.

Feltétel: Az őszi fordulókban legalább 3 mérkőzésen való részvétel.