5 veretlen és 5 nyeretlen csapat PDF Nyomtatás E-mail
2012. november 12. hétfő, 18:52

 

A Városi Tekebajnokság II. osztályában a 4. forduló nem hozott különös izgalmakat, az esélyesebb csapatok nyertek.A mezőny ketté szakadt, van 5 veretlen és 5 nyeretlen csapat.

Örvendetes, hogy az újonc csapatokban egyre több versenyző ér el jó eredményt.

A 4. forduló eredményei

CHESS TEKE

SENIOR

0

:

2

360

:

385

TOLDI

DÖNTÖGETŐK

2

:

0

419

:

322

DÖMPER

TEKILA

2

:

0

411

:

324

UNICUM

TÖKETLENEK

2

:

0

352

:

341

TE-KÉZ-ŐK

PAPÓCÁK

0

:

2

300

:

376

DREM TEAM

 

RAPTOROK

2

 

0

367

 

333

 

Tabella a 4. forduló után

 

Név

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Pont

Ütött fa

1.

TOLDI

4

0

0

8

1676

2.

UNICUM

4

0

0

8

1644

3.

DÖMPER

4

0

0

8

1610

4.

SENIOR

4

0

0

8

1552

5.

DREAM TEAM

4

0

0

8

1517

6.

CHESS TEKE

2

0

2

4

1553

7.

PAPÓCÁK

2

0

2

4

1397

8.

TÖKETLENEK

0

0

4

0

1438

9.

DÖNTÖGETŐK

0

0

4

0

1346

10.

TEKILA

0

0

4

0

1301

11.

RAPTOROK

0

0

4

0

1197

12.

TE-KÉZ-ŐK

0

0

4

0

1059

4. forduló egyéni toplista TAROLÁS

1.

BETLEHEMI SZABOLCS

SENIOR

161

 

2.

SCHÁN LÁSZLÓ

DÖMPER

154

 

3.

WEISZ ATTILA

TOLDI

150

 

4.

TIBAI ATTILA

TEKILA

142

 

5.

KEREPESI OTTÓ

PAPÓCÁK

139

51

6.

NÉMETH ZOLTÁN

DREAM TEAM

139

43

7.

PINTÉR ZSOLT

DÖMPER

138

 

8.

HOMONNAI ZOLTÁN

TOLDI

137

 

9.

WIEDEMANN ISTVÁN

TOLDI

132

 

10.

VIDÉKI SÁNDOR

CHESS TEKE

131

 

 

Egyéni eredmények  II.osztály  2012-2013
h. Név Csap/ford I. II. III. IV. Átlag
1. Betlehemi Sz. Senior 120 148 152 161 145,3
2. Németh Zoltán Dream Team 148 129 162 139 144,5
3. Wiedemann István Toldi 135 162 142 132 142,8
4. Schán László Dömper 145 135 134 154 142,0
5. Venczel László Unicum 143 132 169 124 142,0
6. Tibai Attila Tekila 154 151 115 142 140,5
7. Weisz Attila Toldi 144 135 133 150 140,5
8. László Zoltán Unicum 153 148 136 120 139,3
9. Vidéki Sándor Chess Teke 152 140 129 131 138,0
10. Berta Tibor Chess Teke 139 145 137 130 137,8
11. Makai János Unicum 136 136,0
12. Homonnai Zoltán Toldi 139 131 136 137 135,8
13. Buglyó Imre Dömper 141 130 135,5
14. Pintér Zsolt Dömper 139 131 127 138 133,8
15. Kajári Zsolt Dream Team 137 141 121 125 131,0
16. Sipos Lajos Raptorok 130 129 129,5
17. Juhász Veronika Töketlenek 147 115 133 116 127,8
18. Kiss István Unicum 138 137 108 127,7
19. Földesi Péter Senior 110 142 133 114 124,8
20. Hanti Ágota Töketlenek 125 123 126 124,7
21. Kerepesi Ottó Papócák 128 105 125 139 124,3
22. Adorján József Döntögetők 125 119 122 122,0
23. Fekete Zsuzsanna Chess Teke 119 122 120,5
24. Mérei József Papócák 106 116 132 125 119,8
25. Venter József Dömper 119 119,0
26. Kocsi Károly Senior 120 120 122 110 118,0
27. Kávási Attila Dömper 117 117,0
28. Kajáriné Piroska Töketlenek 102 126 141 99 117,0
29. Karácsony Sándor Döntögetők 119 113 116 118 116,5
30. Feil József Papócák 111 112 111,5
31. Pásztor Béla Te-kéz-ők 94 95 124 127 110,0
32. Agod Zoltán Döntögetők 108 108,0
33. Hollósi Csaba Döntögetők 90 119 104,5
34. Fekete Béla Chess Teke 110 99 104,5
35. Virág Zoltán Dream Team 111 106 95 104,0
36. Bardon József Dream Team 103 103,0
37. Gere Renáta Te-kéz-ők 107 101 99 102,3
38. Józsa Sándor Papócák 107 91 99,0
39. Makai Róbert Raptorok 91 105 98,0
40. Fillér Gergő Tekila 98 95 93 95,3
41. Kapus Róbert Raptorok 95 95,0
42. Nagy István Tekila 101 89 95,0
43. Lung Gábor Raptorok 94 97 87 100 94,5
44. Maracsik Kálmán Döntögetők 91 96 93,5
45. Karsai Zsolt Raptorok 87 88 104 93,0
46. Szili Ferenc Tekila 92 92,0
47. Dombai Gergő Tekila 92 92,0
48. Schüszler Beáta Töketlenek 85 85,0
49. Tibainé R. Melinda Tekila 79 79,0
50. László Timea Te-kéz-ők 69 69,0
51. Szabó Andrea Te-kéz-ők 65 65 74 68,0
52. Berdán Ilona Te-kéz-ők 39 39,0