Unicum a bajnok PDF Nyomtatás E-mail
2013. március 24. vasárnap, 11:26

A Városi Tekebajnokság II. osztályában befejeződött a 2012-13-as szezon.

 

A bajnoki címet az UNICUM csapata nyerte, így jogot szerzett, hogy a következő szezonban az I. osztályban indulhat. A 2. helyen a DÖMPER csapata végzett, a 3. hely az utolsó fordulóban dőlt el nagy csatában a SENIOR csapatának javára. Az évadzáró egyéni versenyre 2013.04.09.-én kerül sor a legjobb 18 versenyző részére.

A 11. forduló eredményei

DÖNTÖGETŐK

CHESS TEKE

0

:

2

311

:

368

DREM TEAM

TÖKETLENEK

2

:

0

356

:

336

SENIOR

TE-KÉZ-ŐK

2

:

0

396

86

:

280

RAPTOROK

TEKILA

0

:

2

334

:

345

DÖMPER

PAPÓCÁK

2

:

0

383

:

348

UNICUM

-

TOLDI

2

 

0

408

 

378

 

Tabella a 11. forduló után, egyben a bajnokság végeredménye.

 

Név

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Pont

Ütött fa

1.

UNICUM

10

0

1

20

4461

2.

DÖMPER

9

0

2

18

4361

3.

SENIOR

8

0

3

16

4293

4.

DREAM TEAM

8

0

3

16

3940

5.

TOLDI

7

0

4

14

4331

6.

CHESS TEKE

7

0

4

14

4187

7.

TÖKETLENEK

5

0

6

10

3890

8.

TEKILA

5

0

6

10

3827

9.

PAPÓCÁK

4

0

7

8

3771

10.

DÖNTÖGETŐK

2

0

9

4

3634

11.

RAPTOROK

1

0

10

2

3443

12.

TE-KÉZ-ŐK

0

0

11

0

3121

10. forduló egyéni toplista TAROLÁS

1.

TIBAI ATTILA

TEKILA

146

 

2.

FÖLDESI PÉTER

SENIOR

145

 

3.

PINTÉR ZSOLT

DÖMPER

143

 

4.

HOMONNAI ZOLTÁN

TOLDI

139

 

5.

SCHÁN LÁSZLÓ

DÖMPER

138

 

6.

MÉREI JÓZSEF

PAPÓCÁK

137

52

7.

FEKETE ZSUZSANNA

CHESS TEKE

137

49

8.

VENCZEL LÁSZLÓ

UNICUM

137

46

9.

LÁSZLÓ ZOLTÁN

UNICUM

137

45

10.

BETLEHEMI SZABOLCS

SENIOR

137

42

Egyéni eredmények  II.osztály  2012-2013
h. Név Csap/ford I. II. III. IV. V. VI. VII. VIII. IX. X. XI. Átlag
1. Kajári Attila Töketlenek 153 153,0
2. Tibai Attila Tekila 154 151 115 142 161 142 148 151 140 145 146 145,0
3. Pintér Zsolt Dömper 139 131 127 138 151 138 130 158 143 139,4
4. Földesi Péter Senior 110 142 133 114 151 165 138 154 151 115 145 138,0
5. Wiedemann István Toldi 135 162 142 132 118 137,8
6. Venczel László Unicum 143 132 169 124 135 132 151 110 139 142 137 137,6
7. Schán László Dömper 145 135 134 154 139 131 125 138 137,6
8. László Zoltán Unicum 153 148 136 120 130 138 140 128 134 135 137 136,3
9. Betlehemi Sz. Senior 120 148 152 161 133 125 115 130 135 142 137 136,2
10. Makai János Unicum 136 136,0
11. Homonnai Zoltán Toldi 139 131 136 137 147 144 136 152 108 117 139 135,1
12. Molnár Béla Chess Teke 135 135,0
13. Berta Tibor Chess Teke 139 145 137 130 158 117 143 137 114 119 119 132,5
14. Kiss István Unicum 138 137 108 146 137 125 126 125 136 134 131,2
15. Kajári Zsolt Dream Team 137 141 121 125 121 129 148 132 137 126 126 131,2
16. Vidéki Sándor Chess Teke 152 140 129 131 137 129 139 124 126 121 112 130,9
17. Németh Zoltán Dream Team 148 129 162 139 137 123 114 118 106 121 129,7
18. Weisz Attila Toldi 144 135 133 150 134 105 120 125 131 121 126 129,5
19. Buglyó Imre Dömper 141 130 132 133 133 140 124 102 129,4
20. Laták Zoltán Toldi 123 147 125 137 113 129,0
21. Szabó László Dömper 109 143 124 125,3
22. Sipos Lajos Raptorok 130 129 108 118 131 122 125 128 133 124,9
23. Juhász Veronika Töketlenek 147 115 133 116 117 104 140 112 120 133 123,7
24. Hanti Ágota Töketlenek 125 123 126 129 125 135 133 120 96 123,6
25. Venter József Dömper 119 131 112 120,7
26. Kerepesi Ottó Papócák 128 105 125 139 120 138 117 109 121 91 117 119,1
27. Fekete Zsuzsanna Chess Teke 119 122 109 114 106 126 112 137 118,1
28. Kávási Attila Dömper 117 117,0
29. Kocsi Károly Senior 120 120 122 110 114 109 123 103 109 133 114 116,1
30. Mérei József Papócák 106 116 132 125 122 105 103 109 113 106 137 115,8
31. Adorján József Döntögetők 125 119 122 116 109 101 123 101 126 115,8
32. Tuba Zoltán Dream Team 120 111 98 138 109 115,2
33. Wágner Péter Dömper 115 115,0
34. Karácsony Sándor Döntögetők 119 113 116 118 120 96 101 113 115 137 98 113,3
35. Feil József Papócák 111 112 117 98 108 120 112 110 111,0
36. Kajáriné Piroska Töketlenek 102 126 141 99 103 100 123 125 79 101 107 109,6
37. Bognár István Raptorok 109 109,0
38. Nagy István Tekila 101 89 143 111 118 97 111 96 108,3
39. Agod Zoltán Döntögetők 108 108,0
40. Pásztor Béla Te-kéz-ők 94 95 124 127 121 116 113 98 97 108 95 108,0
41. Hollósi Csaba Döntögetők 90 119 103 131 110 113 96 87 106,1
42. Fekete Béla Chess Teke 110 99 104,5
43. Virág Zoltán Dream Team 111 106 95 104,0
44. Bardon József Dream Team 103 116 93 104,0
45. Lung Gábor Raptorok 94 97 87 100 111 115 91 106 93 110 100,4
46. Fillér Gergő Tekila 98 95 93 97 117 92 107 103 100,3
47. Gere Renáta Te-kéz-ők 107 101 99 113 91 88 103 110 101 74 98,7
48. Makai Róbert Raptorok 91 105 98,0
49. Józsa Sándor Papócák 107 91 94 97,3
50. Kapus Róbert Raptorok 95 95,0
51. Maracsik Kálmán Döntögetők 91 96 105 88 95,0
52. Karsai Zsolt Raptorok 87 88 104 95 98 96 101 76 91 92,9
53. Schüszler Beáta Töketlenek 85 97 91,0
54. László Timea Te-kéz-ők 69 102 94 81 79 108 91 89,1
55. Körmöczi Zoltán Raptorok 89 89,0
56. Homonnai Gergő Toldi 87 87,0
57. Dombai Gergő Tekila 92 79 85,5
58. Szili Ferenc Tekila 92 71 81,5
59. Tibainé R. Melinda Tekila 79 79,0
60. Szabó Andrea Te-kéz-ők 65 65 74 49 63,3
61. Tumpek József Tekila 51 51,0
62. Berdán Ilona Te-kéz-ők 39 39,0

Egyéni verseny II. osztály 2013.04.09. Kedd

10 teli + 10 tarolás pályacserével

idő

név

átlag

I.

II.

Átl+40

Tel.

Tar.

2x10

Tel.

Tar.

2x10

4x10

össz

 

18 40

Tibai Attila

145

 

18 40

Pintér Zsolt

139,4

 

18 20

Földesi Péter

138

 

18 20

Venczel László

137,6

 

18 00

Schán László

137,6

 

18 00

László Zoltán

136,3

 

17 40

Betlehemi Szabolcs

136,2

 

17 40

Homonnai Zoltán

135,1

 

17 20

Berta Tibor

132,5

 

17 20

Kiss István

131,2

 

17 00

Kajári Zsolt

131,2

 

17 00

Vidéki Sándor

130,9

 

16 40

Németh Zoltán

129,7

 

16 40

Weisz Attila

129,5

 

16 20

Buglyó Imre

129,4

 

16 20

Sipos Lajos

124,9

 

16 00

Juhász Veronika

123,7

 

16 00

Hanti Ágota

123,6

 

A verseny eredményét a hozott átlag, és az egyéni verseny eredményének összege adja meg.