Papírforma eredmények a fordulóban PDF Nyomtatás E-mail
2014. február 11. kedd, 16:56

 

Komolyabb meglepetések nélkül zajlott a 8. forduló. A GŐZÖS és a GOLYÓSZÓRÓK továbbra is veretlenül várják a 9. fordulóban sorra kerülő rangadót, amelyet egymás ellen játszva valószínűsíthetően eldöntik a bajnokság első helyét.

A forduló mérkőzésein érvényesült a papírforma, a tabellán előrébb szereplő csapatok legyőzték ellenfeleiket. További sportsikereket kívánunk a játékosoknak.

2013-2014

PAKS VÁROSI TEKEBAJNOKSÁG

I. Osztály

A 8. forduló eredményei

GOLYÓSZÓRÓK

UNICUM

2

:

0

701

:

0

BOMBER

GŐZÖS

0

:

2

600

:

698

FAVÁGÓK

C60-TEAM

0

:

2

643

:

665

BALCSATORNA

EZERJÓ

2

:

0

609

:

601

KEMÉNYFA

MÉSZÉGETŐK

0

:

2

612

:

642

MANUSZKÁK

TEKERGŐK

2

:

0

607

:

573

 

Tabella a 8. forduló után

 

Név

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Pont

Ütött fa

1.

GŐZÖS

8

 

0

0

16

5728

2.

GOLYÓSZÓRÓK

8

0

0

16

5556

3.

C60-TEAM

6

0

2

12

4579

4.

BOMBER

4

1

3

9

5122

5.

MÉSZÉGETŐK

4

0

4

8

5230

6.

BALCSATORNA

4

0

4

8

5015

7.

FAVÁGÓK

3

1

4

7

5156

8.

MANUSZKÁK

3

0

5

6

5203

9.

UNICUM

3

0

5

6

4495

10.

KEMÉNYFA

2

0

6

4

4812

11.

EZERJÓ

2

0

6

4

4798

12.

TEKERGŐK

0

0

8

0

4963

 

 

 

 

 

 

 

 


8. forduló egyéni toplista Tarolás

1.

Égner Attila

Gőzös

254

 

2.

Hercegfalvi József

Gőzös

245

 

3.

Fenes László

Golyószórók

242

 

4.

Szalai János

Golyószórók

240

 

5.

Kardos Ádám

Keményfa

239

 

6.

Aradi János

Manuszkák

237

 

7.

Deli Sándor

C60-Team

232

 

9.

Buglyó András

Balcsatorna

229

 

8.

Sztanó László

Favágók

226

66

10.

Sztanóné Lívia

Favágók

226

55

Egyéni eredmények  I.osztály  2013-2014
h. Név Csap/ford I. II. III. IV. V. VI. VII. VIII. IX. X. XI. Átlag
1. Hercegfalvi József Gőzös 288 256 241 248 241 250 245 252,7
2. Égner Attila Gőzös 247 263 259 230 224 278 254 250,7
3. Fenes László Golyószórók 252 228 224 248 265 242 243,2
4. Szalai János Golyószórók 202 215 247 242 256 258 235 240 236,9
5. Németh Sándor Gőzös 234 248 218 234 230 232,8
6. Kródi Zoltán Mészégetők 223 247 250 215 227 209 228,5
7. Horváth László Mészégetők 242 219 242 212 230 222 227,8
8. Aradi János Manuszkák 206 237 204 244 207 247 238 237 227,5
9. Angyal János C60-Team 233 225 235 229 223 231 213 227,0
10. Kovács István Manuszkák 225 227 226,0
11. Tóth András Golyószórók 213 238 259 217 206 224 219 225,1
12. Gerzsei Zoltán Bomber 224 221 222 212 228 242 224,8
13. Sztanóné Lívia Favágók 203 236 227 226 229 217 226 223,4
14. Bajor Gábor C60-Team 242 219 226 215 210 220 222,0
15. Buglyó András Balcsatorna 222 236 215 216 220 208 229 220,9
16. László Zoltán Unicum 206 227 203 224 256 204 222 220,3
17. Hanuszka Sándor Manuszkák 233 207 213 254 219 205 201 218,9
18. Kardos Ádám Keményfa 244 203 207 198 239 218,2
19. Berkes Ferenc Bomber 225 210 216 224 222 221 209 218,1
20. Suplicz Sándor Bomber 221 215 218,0
21. Pach Zoltán Favágók 235 234 219 220 207 191 217,7
22. Kródi János Mészégetők 210 209 214 208 233 232 211 216,7
23. Balogh Tibor Gőzös 220 242 205 199 216,5
24. Plézer Gábor C60-Team 235 196 215 218 216,0
25. Deli Sándor C60-Team 200 232 216,0
26. Loósz Csaba Keményfa 228 204 216,0
27. Vencel László Unicum 214 211 208 228 211 217 214,8
28. Sztanó László Favágók 209 218 191 214 227 225 202 226 214,0
29. Kiss István Unicum 196 210 228 217 217 233 193 213,4
30. Reményi János Golyószórók 211 211,0
31. Berkes Zsuzsanna Tekergők 214 226 201 201 218 201 221 193 209,4
32. Balogh Bertalan Ezerjó 205 240 201 195 218 184 220 209,0
33. Hermanné Csilla Bomber 229 239 213 184 186 201 210 208,9
34. Hanti Zoltán Balcsatorna 203 206 232 213 232 220 189 173 208,5
35. Bodahelyi András Ezerjó 188 213 228 221 237 197 188 191 207,9
36. Bérces Zsuzsanna Golyószórók 222 193 207,5
37. Berkes Csaba Tekergők 223 213 208 206 204 201 202 197 206,8
38. Pécsi Zsolt Balcsatorna 188 217 211 205 207 205,6
39. Kajári Attila Balcsatorna 212 204 198 204,7
40. Forgács Mihály Keményfa 214 221 172 199 222 197 204,2
41. Fenyvesi Csaba Manuszkák 200 203 216 216 194 192 203,5
42. Vörös József Ezerjó 208 190 199,0
43. Sánta István C60-Team 193 193,0
44. Tamás Erzsébet Tekergők 210 207 190 213 174 163 203 183 192,9
45. Krizák János Favágók 195 177 202 191,3
46. Gyarmathy Kati Keményfa 167 217 183 204 176 189,4
47. Hesz István Keményfa 174 199 186,5
48. Kiss István Keményfa 173 198 162 211 186,0
49. Kerepesi László Mészégetők 180 197 183 183 185,8
50. Darnai István Ezerjó 189 115 193 182 209 198 188 182,0
51. Róth Krisztián Bomber 181 181,0
52. Hanuszka Gyula Manuszkák 178 178,0
53. Ujvári Zoltán Gőzös 174 174,0
54. Makai János Unicum 170 170,0
55. Feith László C60-Team 169 169,0
56. Kiss Sándor Bomber 167 167,0
57. Árki Zsolt Balcsatorna 159 159,0