Városi tekebajnokság eredményei PDF Nyomtatás E-mail
2010. január 22. péntek, 10:28

A 6. forduló eredményei az I és a II. osztályból.

 

A 6. forduló eredményei

 Csapat

 Dobott fa

 Eredmény 

 Chess Teke - Sörpatika 

 0:2

 530:672 

 HE-PI Autósbolt - Golyószórok

 0:2

 644:65  

 Kisbárka - Gőzös

 0:2

 348:687 
 Bomer - Old Boys

 0:2

 631:665 
 Manuszkák - Keményfa

 2:0

 654:651 
 Kissnádas - Tekergők

 2:0

 667:623 

Tabella a 6. forduló után:

 Név

 Győzelem

 Döntetlen

 Vereség

 Pont

 Ütött fa

 1. Sörpatika- Retro  6 0 0 12 4212
 2. Gőzös 6 0 0 12 4207
 3. Golyószórók  6 0 0 12 3987
 4. Kissnádas  5 0 1 10 3995
 5. Tekergők 4 0 2   8 3811
 6. HE-PI Autósbolt  3 0 3   6 3995
 7. Keményfa  2 0 4   4 3914
 8. Kisbárka  2 0 4   4 3564
 9. Manuszkák  1 0 5   2 3588
10. Old Boys  1 0 5   2 3559
11. Bomber  0 0 6   0 3167
12. Chess Teke  0 0 6   0 2308

6. forduló egyéni toplista     

 1. Ozsvárt D. Péter  Old Boys 251
 2. Szalai János  Golyószórók 247
 3. Rikkers Péter Gőzős 243
 4. Loósz Csaba Keményfa 242
 5. Plézer Gábor Sörpatika 233
 6. Brill Henrik Sörpatika 231
 7. Égner Attila Gőzős 230
 8. Acsádi Kornél  Kissnádas 229
 9. Kródi János HE-PI Autósbolt 229
10. Grezsei Zoltán  Kissnádas 228
   

JÓ GURÍTÁST! 

   

II osztály

 Tsunami - Tekila

 2:0 356:315

 Gázolás - Toldi

 2:0 387:386

 Unicum - Dömper

 2:0 400:391

 Dream Team - Döntögetők

 2:0 370:271

 Balcsatorna - Töketlenek

 2:0 381:319

 Senior - Favágok

 0:2 374:425

Tabella a 6. forduló után

 Név Győzelem Döntetlen Vereség Pont Ütött fa

 1. Favágók 

 6

 0

 12

 2462

 2. Gázolás 

 6

 0

 12

 2276

 3. Dömper 

 5

 0

 10

 2403

 4. Toldi

 5

 0

 10

 2380

 5. Unicum

 3

 0

   6

 2386

 6. Balcsatorna 

 3

 0

   6

 2287

 7. Tekila 

 3

 0

   6

 2061

 8. Dream Team 

 2

 0

   4

 2138

 9. Senior

 1

 0

   2

 2277

10. Tsunami 

 1 

 0

   2

 2078

11. Döntögetők 

 1

 0

    2 

 1812 

12. Töketlenek 

 0

 0

   0

 1796

6. forduló egyéni toplista      

 1. Pach ZoltánGázolás 163 
 2. Venczel László Unicum 159 
 3. Tóth András Senior154 
 4. Sztanó László Favágók 149 
 5. Schán LászlóDömper 148 
 6. Sztanóné K. Lívia Favágók 146 
 7. Kajári János Dream Team 142 
 8. Kalász MiklósFavágók 141 
 9. Wiedemann István Toldi140 
10. Buglyó ImreDömper 138 
10. Földesi Péter Senior 137 

JÓ GURÍTÁST!