II. PAKSI SPORTÁGVÁLASZTÓ Teszt-nyertesek névsora PDF Nyomtatás E-mail
2010. október 01. péntek, 09:30


A nyertesek névsora.

A tesztek kiértékelése során a 551 db kitöltött teszt közül 218 nyertes szelvényt találtunk.
A 13 és a 13+1 találatos tesztek kitöltői az alábbi nyereményekben részesülnek.
A nyereményeket október 12-e után szállítjuk ki az iskolákba.

A 13+1 helyes választ adók nyereménye egy 4GB-os memóriakártya és egy póló:

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola:
 
 1. b. osztály:
 Dömény Viktória
 Karsai Alex Tícián
 Keszei Bence
 Lőrincz Dávid
 Szilágyi Krisztina
 Török Boglárka
 Vajda Zoltán Benjamin

 3. c. osztály
 Benke Fanni
 Feczer Zsóka Zsófia
 Gazdag Virág

 5. b. osztály
 Györgye Dorián
 Karsai Gréta

 6.c. osztály
 Árki Viktória

 7. a. osztály
 Bajor Gabriella
 Bodroghalmi Levente
 Drótos Barnabás
 Feil Liza
 Hauck Hajnal
 Káldi Cintia
 Károly Bence
 Mach Cseperke
 Nagy Máté
 Tóth Hanna Bella
 Jillingné Weisz Julianna

 7. d. osztály
 Lénárt Viktória


Bezerédj Általános Iskola

 8. a. osztály
 Kókai Flóra


Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium:

 1. b. osztály
 Kis Anna

 4. a. osztály
 Mikó Miranda

 4. b. osztály
 Kis Laura

 12 G. osztály
 Pupp Zsuzsanna

 V. G. osztály
 Frast Krisztina


Eötvös utcai Óvoda

 Szivecske csoport
 Kerekes Adél


Paksi Sportegyesület
 Klopcsik Diána


Energetikai Szakközépiskola és Kollégium
 
9/D. osztály
 Kern Zsófia

 12/D. osztály
 Feczer Réka

Vak Bottyán Gimnázium

 7/H. osztály
 Domonkos Áron

 8. osztály
 Feil Eszter

 11. osztály
 Dévai Adrienn

 12. osztály
 Blóz Evelin


Deák Ferenc Általános Iskola:

 4/a. osztály
 Adorján Blanka
 Benkő Péter
 Fikó Alexa
 Fritz Dorottya
 Horváth Dóra
 Sarlós Lilla
 Spiegel Kristóf
 Szabó Luca
 Szőke Donát
 Tumpek Dániel

 4/b. osztály
 Aradi Alexa
 Bácskai Csenge
 Berki Bianka
 Bogár Bence
 Csekk Petra
 Ékes Csenge
 Feil Csenge
 Frast Roland
 Knap Ivett
 Krasznai Iván
 Ledneczki Tamás
 Makovinyi Sára
 Németh Fanni
 Pritz Anita
 Ritter Martin
 Schiner Balázs
 Somkert Máté
 Tell Eszter
 Varga Tímea
 Witt Péter Richárd

 5. b. osztály
 Kugli Ákos

 6. a. osztály
 Makovinyi Dorottya

 Borsné Kern Mária
 Klopcsikné Somorjai Mária
 Magyar Anita


 Borbás Bence
 Sipos Péter
 Zsók Gábor


A 13 helyes választ adók egy pólót nyertek:

Bezerédj Általános Iskola:

 4. a. osztály
 Tóth Máté

 6. b. osztály
 Horányi Hanna

 7. osztály
 Kerti Szanda

 7. b. osztály
 Borsi Henriett
 Fritz Anett
 Kovács Alexandra
 Kovácsik Anna
 Markos Brigitta
 Prókai Eszter
 Ragoncsa Evelin

 7. c. osztály
 Vajda Eszter

 8. a. osztály
 Bachmann Alexandra


Deák Ferenc Általános Iskola

 2. a. osztály
 Krasznai Anna

 3. a. osztály
 Ritter Kíra

 4. a. osztály
 Bárányos Márk
 Novák Réka
 Tigyi Milán

 5. o.
 Szabó Szabolcs

 6. b. osztály
 Gyergyovits Eszter
 Pétersz Lilla

 7. osztály
 Pintér Zoé


Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium:

 1. a. osztály
 Braun Bálint

 1. b. osztály
 Sztanó Márkó

 I/G. osztály
 Kékesi Norma
 Kelemen Adél

 II/G. osztály
 Pécz Anna

 III/G. osztály
 Bonya Franciska
 Kelemen Gréta

 IV/G. osztály
 Gaál Csanád


II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola:

 1. c. osztály
 Berki Máté
 Fejes Blanka
 Földessy Klaudia
 László Zsolt
 Leber Liza

 2. a. osztály
 Békési Rebeka
 Fritz Márton
 Gálosi Márk
 Gomán Mária
 Horváth Máté
 Jámbor Bence
 Kiss Imre
 Kiss Regina
 Kolep Jázmin
 Lacza Ákos
 László Petra
 Ledneczki Lídia
 Lénárt Márk
 Mladisev Kíra
 Nagy Nikolett
 Németh Cintia
 Radics Regina
 Sárközi Dávid
 Sörös Ármin
 Szabó Dávid
 Szabó Réka
 Szőke Regina
 Wahl Roland
 Wolf Renáta
 Fenes Ivett
 Vadász Csabáné

 2. C. osztály
 Balogh Erik
 Bárdosi Luca
 Bartos István
 Bauer Lujza
 Boris Virág
 Csiba Zsófia
 Dornfeld Donát
 Eisenberger Alíz
 Éles Noémi
 Englert Flórián
 Kerepesi Amira
 Kern Péter
 Kőműves Márk
 Mány Alexandra
 Mosolygó Anna
 Nagy Dóra
 Rauth Adrienn
 Rózsa Kata
 Szendrei Ákos
 Takács Nóra Lili
 Tóth Emese
 Zántó Réka

 3. a. osztály
 Agócs Olívia
 Antóni Csenge
 Balogh Patrik
 Berkes Maja
 Bodahelyi Gergő
 Böcz Zoltán
 Brassnyó Bence
 Füredi Balázs
 Grósz Adél
 Hanol Márta
 Hodován Dávid
 Ilosfai Bence
 Járai Levente
 Kepl Bence
 Kótai János
 Major Diána
 Miskolczi Milán
 Orsós Géza
 Sebestyén Nikol
 Szilágyi Hanna
 Varga Kyra
 Végh Csaba
 Wolf Patrik

 3. c. osztály
 Búzás Mónika
 Hermán Judit
 Kelemen Ferenc
 Menyhei Márk
 Stadler Csaba

 4. c. osztály
 Pupp Bence

 5. a. osztály
 B. Kovács Lídia
 Leber Veronika
 Nagy Veronika
 Racskó Eszter
 Szilágyi Petra

 5. b. osztály
 Weisz Pál

 6. b. osztály
 Debreceni Szabolcs

 7. a. osztály
 Dobai Roland

 7. b. osztály
 Ágoston Veszta
 Bálint Adél
 Budai Viktória
 Katona Vivien
 Kolep Tekla
 Lacza Szilvia
 Nagy Arnold
 Neubauer Márk
 Orsós Bence
 Pámer Krisztián
 Ruff Krisztián
 Rózsa Dóra
 Solt János

 7. c. osztály
 Koloh Éva

 7. d. osztály
 B. Kovács Jozefa
 Kovács Flórián
 Kurgl Dénes
 Volf Ernő

 8. c. osztály
 Árki Dóra

 Hartman P. Benedek
 Kákainé Sebestyén Judit

 Bocsor Zsófia