IIII. Sportágválasztó totó nyertesei PDF Nyomtatás E-mail
2011. szeptember 27. kedd, 10:24

A nyereményeket október 6. után szállítjuk ki az iskolákba.

Iskola Osztály Név Helyes válasz Nyeremények Pólóméret
Balogh Antal Katolikus Ált. Iskola és Gimn. 1.a Fodor Fanni 13 póló 134
Balogh Antal Katolikus Ált. Iskola és Gimn. 2.b Kis Anna 13 póló 140
Balogh Antal Katolikus Ált. Iskola és Gimn. 7. Kiss Zoltán 13 digitális képkeret
Balogh Antal Katolikus Ált. Iskola és Gimn. 1.G Kiss Laura 13 digitális képkeret
Balogh Antal Katolikus Ált. Iskola és Gimn. 1.G Schmidt Rita 13 digitális képkeret
Balogh Antal Katolikus Ált. Iskola és Gimn. 3.G Spiesz Bianka 13 digitális képkeret
Bezerédj Általános Iskola 1.a Sánta István 13 póló 128
Bezerédj Általános Iskola 1.a Strobl Adél 13 póló 128
Bezerédj Általános Iskola 2.b Borsi Jusztina 13 póló 134
Bezerédj Általános Iskola 2.b Kápolnás Dávid 13 póló 164
Bezerédj Általános Iskola 2.b Szilágyi Levente 13 póló 134
Bezerédj Általános Iskola 3.b Apró Richárd 13 póló 140
Bezerédj Általános Iskola 4.a Bach Luca 13 póló S
Bezerédj Általános Iskola 4.a Bujtás Balázs 13 póló S
Bezerédj Általános Iskola 4.a Dévényi Alíz 13 póló S
Bezerédj Általános Iskola 4.a Palotás Nikolett 13 póló S
Bezerédj Általános Iskola 4.a Schveigert Anett 13 póló S
Bezerédj Általános Iskola 4.a Soós Brigitta 13 póló M
Bezerédj Általános Iskola 4.a Tóth Benedek 13 póló M
Bezerédj Általános Iskola 4.a Tóth Marcell 13 póló M
Bezerédj Általános Iskola 4.a Varga Helén 13 póló L
Bezerédj Általános Iskola 5.b Farkas Petra 13+1 digitális képkeret
Bezerédj Általános Iskola 5.b Kerti Olivér 13+1 digitális képkeret
Bezerédj Általános Iskola 5.b Klenk Botond 13+1 digitális képkeret
Bezerédj Általános Iskola 5.b Varga Martin 13+1 digitális képkeret
Bezerédj Általános Iskola 6.a Haaz Anita 13 digitális képkeret
Bezerédj Általános Iskola 6.b Kern Ágnes 13 digitális képkeret
Bezerédj Általános Iskola 6.b Takács Nóra 13 digitális képkeret
Bezerédj Általános Iskola 7.a Pákolicz Anna 13 digitális képkeret
Bezerédj Tagozat 1.o Horváth Tibor 13 póló 134-146
Bezerédj Tagozat 1.o Horváth Viktória 13 póló 134-146
Bezerédj Tagozat 1.o Juhász Attila 13 póló 134-146
Bezerédj Tagozat 1.o Pintér András 13 póló 134-146
Bezerédj Tagozat 1.o Porteleki Dominik 13 póló 134-146
Bezerédj Tagozat 1.o Wolf Lívia 13 póló 134-146
Bezerédj Tagozat 2. Bán Tamás 13+1 póló 134-146
Bezerédj Tagozat 2. Hirta Viktor 13+1 póló 134-146
Bezerédj Tagozat 2. Kiss Tamás 13+1 póló 134-146
Bezerédj Tagozat 2. Kolompár Mónika 13+1 póló 122-128
Bezerédj Tagozat 3.o Gomán Tibor 13 póló 134-146
Bezerédj Tagozat 3.o Hirta András 13 póló 134-146
Bezerédj Tagozat 3.o Papp Enikő 13 póló 152-164
Bezerédj Tagozat 4. Csonka János 13+1 póló 134-146
Bezerédj Tagozat 4. Farkas Klaudia 13+1 póló 134-146
Bezerédj Tagozat 4. Nyerlutz Amanda 13+1 póló 152-164
Bezerédj Tagozat 4. Sárközi Alex 13+1 póló M
Bezerédj Tagozat 4. Sárközi Dávid 13+1 póló 152-164
Bezerédj Tagozat 4. Szöllősi Georgina 13+1 póló 152-164
Bezerédj Tagozat 7.o Botlik Gábor 13 póló M
Bezerédj Tagozat 7.o Gomán Éva 13 póló M
Bezerédj Tagozat 7.o Györgye Norbert 13 póló M
Bezerédj Tagozat 8.o Bíró Bence 13 póló L
Bezerédj Tagozat 8.o Fehér Andrea 13 póló M
Bezerédj Tagozat 8.o Hadnagy Szonja 13 póló M
Bezerédj Tagozat 8.o Horváth Márk 13 póló M
Bezerédj Tagozat 8.o Kepl Jolán 13 póló M
Bezerédj Tagozat 8.o Varjas Ivett 13 póló M
Bezerédj Tagozat Berek Bence 13+1 póló 134-146
Bezerédj Tagozat Nagy Tímea 13+1 póló 122-128
Bezerédj Tagozat Nyerges Krisztián 13 póló 134-146
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.a Bárányos Márk 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.a Benkő Péter 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.a Fikó Alexa 13 digitális képkeret
Deák Ferenc Általános Iskola 5.a Fritz Dorottya 13 digitális lépkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.a Jász Lili 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.a Spiegel Kristóf 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.a Szabó Luca 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.a Szabó Szabolcs 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.a Tumpek Dániel 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Aradi Alexa 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Berki Bianka 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Bogár Bence 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Csekk Petra 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Decsi Fanni 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Ékes Csenge 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Feil Csenge 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Frast Roland 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Krasznai Iván 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Ledneczki Tamás 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Németh Fanni 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Pritz Anita 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Ritter Martin 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Scheiner Balázs 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Slett Sándor 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Somkert Máté 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Szinger Helga 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Tell Eszter 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Varga Tímea 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 5.b Witt Péter 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 6.b Kovács Annabella 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 6.b Nagy Dóra 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 6.b Nagy Eszter 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 7.a Brávácz Richárd 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 7.a Joó Adrienn 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 7.b Siklósi Tamás 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 8.a Bogár Réka 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 8.a Flaisz Brenda 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 8.a Haaz Dóra 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 8.a Vidákovics Evelin 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 8.b Farkas Dávid 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 8.b Fikó Diána 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 8.b Galicz Máté 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 8.b Juhász Kata 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 8.b Kallós Mária 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 8.b Pintér Gábor 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 8.b Tóth Gréta 13 digitális képkeret
Deák Ferenc  Általános Iskola 8.b Wolf Vivien 13 digitális képkeret
Dunaszentgyörgy 1.o Kiss Réka 13 póló 128
Energetikai Szakközépiskola és Kollégium 10/a Benkő Norbert 13 digitális képkeret
Energetikai Szakközépiskola és Kollégium 10/a Bonya Felícia 13 digitális képkeret
Energetikai Szakközépiskola és Kollégium 10/d Nagy Martina 13 digitális képkeret
Energetikai Szakközépiskola és Kollégium 9.d Tárnok Maya 13 digitális képkeret
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Bacskó Gáborné 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Borbás Brenda 13 póló 140
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Berka Barna 13 póló 152
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Dömény Viktória 13 póló 152
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Farkas János 13 póló 140
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Gyuricza Mátyás 13 póló 152
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Kovács Zalán 13 póló 152
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Kuti Horváth Gergő 13 póló 152
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Lőrincz Bence 13 póló 152
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Németh Ivett 13 póló 134
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Ohmacht Vanda 13 póló 140
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Péger Renáta 13 póló 140
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Pétz Benjamin 13 póló 140
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Simiakis Axel 13 póló 152
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Szilágyi Krisztina 13 póló 152
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Tóthné Leber Mária 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Török Boglárka 13 póló 140
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Vajda Zoltán 13 póló 140
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Vilk Petra 13 póló 140
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 2.b Wahl János 13 póló 140
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 3.a Lénárt Márk 13 póló 140
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 3.b Blága Csenge 13 póló 152
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 3.b Brávácz Vivien 13 póló 134
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 3.b Tar-Lukács Máté 13 póló 134
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Agócs Olívia 13 póló S
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Antóni Csenge 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Balogh Patrik 13 póló S
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Berkes Maja 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Bodahelyi Gergő 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Borosné Ring Mária 13 póló XL
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4,a Böcz Zoltán 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Füredi Balázs 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Hanol Márta 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Hodován Dávid 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Ilosfai Bence 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Járai Levente 13 póló S
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Kepl Bence 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Kótai János 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Lück Attila 13 póló S
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Miskolczi Milán 13 póló S
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Orsós Géza 13 póló S
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Romhányiné Farkasdi M. 13 póló L
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Sebestyén Nikol 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Szilágyi Hanna 13 póló 146
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Varga Kyra 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Végh Csaba 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.a Wolf Ádám Patrik 13 póló M
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.b Domonkos Ádám 13+1 póló S
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.c Buzás Mónika 13 póló 134
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.c Kajári Boglárka 13 póló 152
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 4.c Plézer Zsolt 13 póló 152
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 5.a Lénárt Dávid 13 digitális képkeret
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 6.a Brávácz Martin 13 digitális képkeret
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 6.b Györgye Dorián 13 digitális képkeret
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 6.b Karsai Gréta Peggi 13 digitális képkeret
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 6.b Rákosi Eszter 13 digitális képkeret
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 8.b Ágoston Veszta 13 digitális képkeret
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 8.b Kolep Telka 13 digitális képkeret
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 8.c Blága Csilla 13 digitális képkeret
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 8.d Bagócsi Anna 13 digitális képkeret
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 8.d Csibi Gréta 13 digitális képkeret
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 8.d Jerkó Bernadett 13 digitális képkeret
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 8.d Kurnász Pálma 13 digitális képkeret
Kishegyi úti Óvoda Mókus csoport
Feczer Kitti Kinga 13 póló 122

Vak Bottyán Gimnázium 10.h Feil Eszter 13 digitális képkeret
Vak Bottyán Gimnázium 8.h Domonkos Áron 13+1 digitális képkeret
Vak Bottyán Gimnázium 8.h Horváth Ákos 13+1 digitális képkeret

Bocsor Melinda 13 digitális képkeret

Bocsor Zsófia 13 digitális képkeret

Feil Nikolett 13 digitális képkeret

Klopcsik Diána 13 digitális képkeret