Eredmények és beszámoló a teke találkozóról PDF Nyomtatás E-mail
2011. október 29. szombat, 12:34

2011-2012

PAKS VÁROSI TEKEBAJNOKSÁG

  1. Osztály

A 3. forduló eredményei

DÖMPER

DÖNTÖGETŐK

2

:

0

379

:

375

TOLDI

TEKILA

2

:

0

433

:

384

CHESS TEKE

TÖKETLENEK

2

:

0

400

:

373

UNICUM

SENIOR

2

:

0

435

:

393

SZÚNYOGOK

TE-KÉZ-ŐK

2

:

0

334

:

287

BALCSATORNA

 

DREM TEAM

2

 

0

410

 

351

 

Tabella a 3. forduló után

 

Név

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Pont

Ütött fa

1.

UNICUM

3

0

0

6

1294

2.

TOLDI

3

0

0

6

1255

3.

BALCSATORNA

3

0

0

6

1227

4.

CHESS TEKE

3

0

0

6

1201

5.

DÖMPER

3

0

0

6

1141

6.

SENIOR

1

0

2

2

1196

7.

TEKILA

1

0

2

2

1152

8.

SZÚNYOGOK

1

0

2

2

997

9.

DREAM TEAM

0

0

3

0

1100

10.

TÖKETLENEK

0

0

3

0

1093

11.

DÖNTÖGETŐK

0

0

3

0

1060

12.

TE-KÉZ-ŐK

0

0

3

0

909

3. forduló egyéni toplista TAROLÁS

1.

BERTA TIBOR

CHESS TEKE

159

 

2.

PÉCSI ZSOLT

BALCSATORNA

155

 

3.

KISS ISTVÁN

UNICUM

152

 

4.

VENCZEL LÁSZLÓ

UNICUM

151

49

5.

BETLEHEMI SZABOLCS

TEKILA

151

47

6.

HOMONNAI ZOLTÁN

TOLDI

150

 

7.

JUHÁSZ VERONIKA

TÖKETLENEK

148

51

8.

WEISZ ATTILA

TOLDI

148

46

9.

KAJÁRI JÁNOS

DREAM TEAM

144

51

10.

FÖLDESI PÉTER

SENIOR

144

46

JÓ GURÍTÁST!                                                                                   Rendezőség

2011. 10. 18.

Egyéni eredmények  II.osztály  2011-2012

h.

Név

Csap/ford

I.

II.

III.

IV.

Átlag

1.

Berta Tibor

Chess Teke

 

148

159

 

153,5

2.

Venczel László

Unicum

156

 

151

 

153,5

3.

Pokorni Tamás

Senior

 

149

 

 

149,0

4.

László Zoltán

Unicum

157

155

132

 

148,0

5.

Weisz Attila

Toldi

126

160

148

144,7

6.

Pécsi Zsolt

Balcsatorna

117

161

155

 

144,3

7.

Földesi Péter

Senior

152

133

144

 

143,0

8.

Tibai Attila

Tekila

134

148

144

 

142,0

9.

Schán László

Dömper

139

 

143

 

141,0

10.

Betlehemi Sz.

Senior

130

 

151

 

140,5

11.

Wiedemann István

Toldi

138

143

 

 

140,5

12.

Kiss István

Unicum

141

123

152

 

138,7

13.

Buglyó András

Balcsatorna

143

141

130

 

138,0

14.

Pintér Zsolt

Dömper

132

 

140

 

136,0

15.

Laták Zoltán

Toldi

 

137

135

 

136,0

16.

Juhász Veronika

Töketlenek

130

130

148

 

136,0

17.

Homonnai Zoltán

Toldi

118

 

150

 

134,0

18.

Kiss István

Szúnyogok

 

133

133

 

133,0

19.

Molnár Béla

Chess Teke

133

 

 

 

133,0

20.

Nagy István

Tekila

133

136

130

 

133,0

21.

Vidéki Sándor

Chess Teke

131

142

117

 

130,0

22.

Hanti Ágota

Töketlenek

 

130

128

 

129,0

23.

Kajári János

Dream Team

118

124

144

 

128,7

24.

Kajári Zsolt

Dream Team

132

142

111

 

128,3

25.

Buglyó Imre

Dömper

 

128

 

 

128,0

26.

László Timea

Te-kéz-ők

127

 

 

 

127,0

27.

Makai János

Unicum

 

127

 

 

127,0

28.

Hanti Zoltán

Balcsatorna

140

115

125

 

126,7

29.

Karácsony Sándor

Döntögetők

127

119

126

 

124,0

30.

Fekete Zsuzsanna

Chess Teke

137

110

124

 

123,7

31.

Balogh József

Dömper

114

132

 

 

123,0

32.

Schüszler Beáta

Töketlenek

123

 

 

 

123,0

33.

Adorján József

Döntögetők

98

 

140

 

119,0

34.

Weisz Tünde

Szúnyogok

112

119

121

 

117,3

35.

Hollósi Csaba

Döntögetők

102

136

109

 

115,7

36.

Kocsi Károly

Senior

102

137

98

 

112,3

37.

Németh Zoltán

Dream Team

 

127

96

 

111,5

38.

Fillér Gergő

Tekila

91

126

110

 

109,0

39.

Lung Gábor

Dömper

 

117

96

 

106,5

40.

Frast Ádám

Dream Team

106

 

 

 

106,0

41.

Kajáriné Piroska

Töketlenek

112

 

97

 

104,5

42.

Maracsik Kálmán

Döntögetők

 

103

 

 

103,0

43.

Bregovics József

Szúnyogok

100

 

 

 

100,0

44.

Peti Ákos

Te-kéz-ők

 

 

97

 

97,0

45.

Pásztor Béla

Te-kéz-ők

 

 

96

 

96,0

46.

Koczák Szendi

Töketlenek

 

95

 

 

95,0

47.

Gere Renáta

Te-kéz-ők

95

 

 

 

95,0

48.

Hidegné Ica

Te-kéz-ők

 

 

94

 

94,0

49.

Körösztös Tünde

Szúnyogok

108

91

80

 

93,0

50.

Papp Beáta

Te-kéz-ők

 

85

 

 

85,0

51.

Ring Istvánné

Te-kéz-ők

80

75

 

 

77,5

52.

Berdók Ilona

Te-kéz-ők

 

67

 

 

67,0

 


 

A 2011 10. 14-16 között lezajlott teketalálkozó nagyon jó körülmények között, jó hangulatban, szép őszi időben,és még szebb paksi eredményekkel zárult. Rendező, Bakonyi Erőmű ZRt.

Eredményeink:

Női amatőr csapat: ( nevezett csapatok száma 10)

2.helyezett: PA ZRt. 2sz Női csapatunk 656fa , Bérces Zsuzsanna,Tamás Erzsébet,Berkes Zsuzsanna

3.helyezett: PA ZRt.  1sz Női csapatunk 655fa, Sztanóné Körösztös Livia, Herman Zoltánné,Gyarmathy Katalin

 

Női Amatőr egyéni:(versenyzők száma 49fő)

3.helyezett: PA ZRt Sztanóné Körösztös Livia 480fa

8.helyezett: PA ZRt Bérces Zsuzsanna 445fa

9.helyezett: PA ZRt Herman Zoltánné 438fa

10.helyezett: PA ZRt Tamás Erzsébet 432fa

 

Férfi amatőr csapat:(nevezett csapatok száma 39)

1.helyezett: PA ZRt 1sz Férfi csapatunk 759fa Égner Attila,Szalai János, Hercegfalvi József

2.helyezett: PA ZRt 2sz Férfi csapatunk 732fa Németh Sándor, Fenes László, Suplicz Sándor

 

Férfi amatőr egyéni:(versenyzők száma 117fő)

1.helyezett:PA ZRt Égner Attila 525fa

7. helyezett:PA ZRt Suplicz Sándor 475fa

9. helyezett:PA ZRt Hercegfalvi József 472fa (jobb tarolással)

10. helyezett:PA ZRt Németh Sándor 472fa

 

Vegyes páros amatőr: az első napon elért eredmények alapján (versenyző párosok száma 47)

1.helyezett:PA ZRt Sztanóné Körösztös Livia – Égner Attila 503fa

3.helyezett:PA ZRt Herman Zoltánné - Németh Sándor 468fa

4.helyezett:PA ZRt Gyarmathy Katalin - Hercegfalvi József 464fa

6.helyezett:PAZRt Bérces Zsuzsanna - Szalai János 461fa

 

Összetett amatőr csapat: :(nevezett csapatok száma 58)

1.helyezett:PA ZRt 2sz Női csapatunk - PA ZRt 1sz Férfi csapatunk 1415fa

2.helyezett: PA ZRt.  1sz Női csapatunk - PA ZRt 2sz Férfi csapatunk 1387fa

 

Legeredményesebb társaság:(pontverseny alapján)

1.helyezett:PA ZRt 100 pont

2.helyezett:EDF Démász ZRt. 65 pont

3.helyezett:Mátrai Erőmű ZRt. 33 pont