Eredmények a Városi Tekebajnokságról PDF Nyomtatás E-mail
2011. december 05. hétfő, 09:26

A II.osztály 5. fordulójában megint csökkent a veretlenek száma, kikapott a Toldi és nem állt ki a Dömper csapata,
így már csak az Unicum és a Balcsatorna csapata veretlen.
A bajnokság januárban folytatódik a tavaszi fordulókkal, de közben lezajlik az egyéni verseny 12.12.-én hétfőn.

2011-2012

PAKS VÁROSI TEKEBAJNOKSÁG

  1. Osztály

Az 5. forduló eredményei

TE-KÉZ-ŐK

DÖNTÖGETŐK

0

:

2

253

:

273

DREM TEAM

CHESS TEKE

2

:

0

373

:

368

SENIOR

DÖMPER

2

:

0

381

:

0

BALCSATORNA

TEKILA

2

:

0

396

:

368

UNICUM

TOLDI

2

:

0

424

:

384

SZÚNYOGOK

 

TÖKETLENEK

2

 

0

340

 

311

 

Tabella az 5. forduló után

 

Név

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Pont

Ütött fa

1.

UNICUM

5

0

0

10

2109

2.

BALCSATORNA

5

0

0

10

2051

3.

TOLDI

4

0

1

8

2033

4.

DÖMPER

4

0

1

8

1550

5.

CHESS TEKE

3

0

2

6

1940

6.

SENIOR

2

0

3

4

1988

7.

DÖNTÖGETŐK

2

0

3

4

1722

8.

SZÚNYOGOK

2

0

3

4

1656

9.

TEKILA

1

0

4

2

1901

10.

DREAM TEAM

1

0

4

2

1846

11.

TÖKETLENEK

1

0

4

2

1835

12.

TE-KÉZ-ŐK

0

0

5

0

1461

5. forduló egyéni toplista TAROLÁS

1.

KISS ISTVÁN

UNICUM

146

 

2.

FÖLDESI PÉTER

SENIOR

145

42

3.

LÁSZLÓ ZOLTÁN

UNICUM

145

37

4.

VIDÉKI SÁNDOR

CHESS TEKE

139

 

5.

KAJÁRI ATTILA

BALCSATORNA

138

43

6.

TIBAI ATTILA

TEKILA

138

42

7.

KAJÁRI JÁNOS

DREAM TEAM

136

42

7.

KISS ISTVÁN

SZÚNYOGOK

136

42

9.

VENCZEL LÁSZLÓ

UNICUM

133

41

10.

NAGY ISTVÁN

TEKILA

133

39

JÓ GURÍTÁST!                                                                                   Rendezőség

2011. 11. 22.

Egyéni eredmények  II.osztály  2011-2012

h.

Név

Csap/ford

I.

II.

III.

IV.

V.

Átlag

1.

Pokorni Tamás

Senior

 

149

 

 

 

149,0

2.

Venczel László

Unicum

156

 

151

137

133

144,3

3.

Schán László

Dömper

139

 

143

150

 

144,0

4.

Weisz Attila

Toldi

126

160

148

151

133

143,6

5.

Földesi Péter

Senior

152

133

144

140

145

142,8

6.

Pécsi Zsolt

Balcsatorna

117

161

155

147

132

142,4

7.

László Zoltán

Unicum

157

155

132

123

145

142,4

8.

Tibai Attila

Tekila

134

148

144

143

138

141,4

9.

Buglyó András

Balcsatorna

143

141

130

150

 

141,0

10.

Berta Tibor

Chess Teke

 

148

159

124

127

139,5

11.

Juhász Veronika

Töketlenek

130

130

148

148

 

139,0

12.

Kiss István

Unicum

141

123

152

131

146

138,6

13.

Kajári Attila

Balcsatorna

 

 

 

 

138

138,0

14.

Hanti Ágota

Töketlenek

 

130

128

156

 

138,0

15.

Pintér Zsolt

Dömper

132

 

140

139

 

137,0

16.

Homonnai Zoltán

Toldi

118

 

150

140

131

134,8

17.

Wiedemann István

Toldi

138

143

 

 

120

133,7

18.

Betlehemi Sz.

Senior

130

 

151

137

115

133,3

19.

Molnár Béla

Chess Teke

133

 

 

 

 

133,0

20.

Nagy István

Tekila

133

136

130

131

133

132,6

21.

Kiss István

Szúnyogok

 

133

133

123

136

131,3

22.

Vidéki Sándor

Chess Teke

131

142

117

126

139

131,0

23.

Adorján József

Döntögetők

98

 

140

147

 

128,3

24.

Buglyó Imre

Dömper

 

128

 

 

 

128,0

25.

Kajári Zsolt

Dream Team

132

142

111

132

122

127,8

26.

Hanti Zoltán

Balcsatorna

140

115

125

131

126

127,4

27.

Makai János

Unicum

 

127

 

 

 

127,0

28.

Kajári János

Dream Team

118

124

144

110

136

126,4

29.

Laták Zoltán

Toldi

 

137

135

103

 

125,0

30.

Balogh József

Dömper

114

132

 

 

 

123,0

31.

Venter József

Dömper

 

 

 

120

 

120,0

32.

Karácsony Sándor

Döntögetők

127

119

126

125

99

119,2

33.

Fekete Zsuzsanna

Chess Teke

137

110

124

121

102

118,8

34.

Kocsi Károly

Senior

102

137

98

134

121

118,4

35.

Németh Zoltán

Dream Team

 

127

96

131

115

117,3

36.

Weisz Tünde

Szúnyogok

112

119

121

124

107

116,6

37.

Hollósi Csaba

Döntögetők

102

136

109

117

 

116,0

38.

Schüszler Beáta

Töketlenek

123

 

 

 

97

110,0

39.

Kajáriné Piroska

Töketlenek

112

 

97

127

104

110,0

40.

Fillér Gergő

Tekila

91

126

110

107

 

108,5

41.

Lung Gábor

Dömper

 

117

96

 

 

106,5

42.

László Timea

Te-kéz-ők

127

 

 

 

86

106,5

43.

Frast Ádám

Dream Team

106

 

 

 

 

106,0

44.

Maracsik Kálmán

Döntögetők

 

103

 

 

104

103,5

45.

Koczák Szendi

Töketlenek

 

95

 

 

110

102,5

46.

Bregovics József

Szúnyogok

100

 

 

 

 

100,0

47.

Pásztor Béla

Te-kéz-ők

 

 

96

102

 

99,0

48.

Peti Ákos

Te-kéz-ők

 

 

97

98

 

97,5

49.

Szili Ferenc

Tekila

 

 

 

 

97

97,0

50.

Hidegné Ica

Te-kéz-ők

 

 

94

 

 

94,0

51.

Gere Renáta

Te-kéz-ők

95

 

 

 

90

92,5

52.

Körösztös Tünde

Szúnyogok

108

91

80

72

97

89,6

53.

Papp Beáta

Te-kéz-ők

 

85

 

 

 

85,0

54.

Barta Eszter

Te-kéz-ők

 

 

 

79

 

79,0

55.

Ring Istvánné

Te-kéz-ők

80

75

 

 

77

77,3

56.

Bunkóczi Roland

Döntögetők

 

 

 

 

70

70,0

62

Berdók Ilona

Te-kéz-ők

 

67

 

 

 

67,0

 

 

Egyéni verseny  II. osztály  2011.12.12. Hétfő

10 teli + 10 tarolás pályacserével

idő

név

átlag

I.

II.

Átl+40

Tel.

Tar.

2x10

Tel.

Tar.

2x10

4x10

össz

 

18 40

Venczel László

144,3

 

18 40

Schán László

144

 

18 20

Weisz Attila

143,6

 

18 20

Földesi Péter

142,8

 

18 00

Pécsi Zsolt

142,4

 

18 00

László Zoltán

142,4

 

17 40

Tibai Attila

141,4

 

17 40

Buglyó András

141

 

17 20

Berta Tibor

139,5

 

17 20

Juhász Veronika

139

 

17 00

Pintér Zsolt

137

 

17 00

Homonnai Zoltán

134,8

 

16 40

Wiedemann István

133,7

 

16 40

Betlehemi Szabolcs

133,3

 

16 20

Nagy István

132,6

 

16 20

Kiss István (Szúnyogok)

131,3

 

16 00

Vidéki Sándor

131

 

16 00

Adorján József

128,3

 

A verseny eredményét a hozott átlag, és az egyéni verseny eredményének összege adja meg.