Eredmények a Városi Tekebajnokságról PDF Nyomtatás E-mail
2012. február 21. kedd, 14:37


2011-2012

PAKS VÁROSI TEKEBAJNOKSÁG

  1. Osztály

A 9. forduló eredményei

TEKILA

TÖKETLENEK

2

:

0

341

:

297

DÖNTÖGETŐK

SENIOR

0

:

2

286

:

406

UNICUM

CHESS TEKE

2

:

0

388

:

356

DREM TEAM

SZÚNYOGOK

2

:

0

417

:

310

BALCSATORNA

DÖMPER

2

:

0

431

:

341

TE-KÉZ-ŐK

 

TOLDI

0

 

2

288

 

397

 

Tabella a 9. forduló után

 

Név

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Pont

Ütött fa

1.

BALCSATORNA

9

0

0

18

10

3713

2.

UNICUM

8

0

1

16

3771

3.

TOLDI

7

0

2

14

3585

4.

SENIOR

5

0

4

10

3544

5.

CHESS TEKE

5

0

4

10

3420

6.

DÖMPER

5

0

4

10

3023

7.

DREAM TEAM

4

0

5

8

3350

8.

DÖNTÖGETŐK

4

0

5

8

3093

9.

TEKILA

3

0

6

6

3321

10.

TÖKETLENEK

2

0

7

4

3083

11.

SZÚNYOGOK

2

0

7

4

2918

12.

TE-KÉZ-ŐK

0

0

9

0

2443

9. forduló egyéni toplista TAROLÁS

1.

PÉCSI ZSOLT

BALCSATORNA

168

 

2.

FÖLDESI PÉTER

SENIOR

153

59

2.

KAJÁRI JÁNOS

DREAM TEAM

153

59

4.

VENCZEL LÁSZLÓ

UNICUM

152

 

5.

WIEDEMANN ISTVÁN

TOLDI

150

 

6.

BREGOVICS JÓZSEF JÓZSEFJÓZSEFSZÚNYOGOK

SZÚNYOGOK

144

 

7.

WEISZ ATTILA

TOLDI

142

 

8.

PINTÉR ZSOLT

DÖMPER

140

 

9.

BETLEHEMI SZABOLCS

SENIOR

138

 

10.

KAJÁRI ZSOLT

DREAM TEAM

135

 



Egyéni eredmények  II.osztály  2011-2012

h.

Név

Csap/ford

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

Átlag

1.

Pokorni Tamás

Senior

 

149

 

 

 

 

 

 

 

149,0

2.

Venczel László

Unicum

156

 

151

137

133

167

134

144

152

146,8

3.

Pécsi Zsolt

Balcsatorna

117

161

155

147

132

151

132

142

168

145,0

4.

Földesi Péter

Senior

152

133

144

140

145

153

147

126

153

143,7

5.

Schán László

Dömper

139

 

143

150

 

153

132

 

 

143,4

6.

László Zoltán

Unicum

157

155

132

123

145

164

123

132

 

141,4

7.

Buglyó András

Balcsatorna

143

141

130

150

 

117

166

 

134

140,1

8.

Wiedemann István

Toldi

138

143

 

 

120

 

 

148

150

139,8

9.

Tibai Attila

Tekila

134

148

144

143

138

149

139

135

122

139,1

10.

Homonnai Zoltán

Toldi

118

 

150

140

131

137

149

143

 

138,3

11.

Weisz Attila

Toldi

126

160

148

151

133

117

117

 

142

136,8

12.

Kiss István

Unicum

141

123

152

131

146

129

134

147

124

136,3

13.

Pintér Zsolt

Dömper

132

 

140

139

 

151

121

131

140

136,3

14.

Molnár Béla

Chess Teke

133

 

 

 

 

 

 

 

 

133,0

15.

Berta Tibor

Chess Teke

 

148

159

124

127

136

124

133

113

133,0

16.

Hanti Ágota

Töketlenek

 

130

128

156

 

 

123

128

 

133,0

17.

Juhász Veronika

Töketlenek

130

130

148

148

 

120

121

 

129

132,3

18.

Kajári Zsolt

Dream Team

132

142

111

132

122

127

128

153

135

131,3

19.

Betlehemi Sz.

Senior

130

 

151

137

115

105

129

137

138

130,3

20.

Hanti Zoltán

Balcsatorna

140

115

125

131

126

135

154

115

129

130,0

21.

Vidéki Sándor

Chess Teke

131

142

117

126

139

 

125

122

127

128,6

22.

Kajári Attila

Balcsatorna

 

 

 

 

138

 

 

119

 

128,5

23.

Kiss István

Szúnyogok

 

133

133

123

136

143

108

123

 

128,4

24.

Buglyó Imre

Dömper

 

128

 

 

 

 

 

 

 

128,0

25.

Adorján József

Döntögetők

98

 

140

147

 

114

155

125

113

127,4

26.

Makai János

Unicum

 

127

 

 

 

 

 

 

 

127,0

27.

Szabó László

Dömper

 

 

 

 

 

 

 

127

 

127,0

28.

Kajári János

Dream Team

118

124

144

110

136

128

102

125

153

126,7

29.

Nagy István

Tekila

133

136

130

131

133

126

107

 

103

124,9

30.

Bregovics József

Szúnyogok

100

 

 

 

 

 

 

 

144

122,0

31.

Fekete Zsuzsanna

Chess Teke

137

110

124

121

102

117

112

147

116

120,7

32.

Simon Zoltán

Döntögetők

 

 

 

 

 

122

 

118

 

120,0

33.

Németh Zoltán

Dream Team

 

127

96

131

115

133

 

106

129

119,6

34.

Laták Zoltán

Toldi

 

137

135

103

 

122

107

116

105

117,9

35.

Kocsi Károly

Senior

102

137

98

134

121

100

125

128

115

117,8

36.

Karácsony Sándor

Döntögetők

127

119

126

125

99

131

124

 

87

117,3

37.

Balogh József

Dömper

114

132

 

 

 

 

 

114

104

116,0

38.

Hollósi Csaba

Döntögetők

102

136

109

117

 

 

 

108

 

114,4

39.

Vajer Attila

Unicum

 

 

 

 

 

 

 

 

112

112,0

40.

Fillér Gergő

Tekila

91

126

110

107

 

 

108

125

116

111,9

41.

Venter József

Dömper

 

 

 

120

 

114

 

 

97

110,3

42.

Fekete Béla

Chess Teke

 

 

 

 

 

108

 

 

 

108,0

43.

Lung Gábor

Dömper

 

117

96

 

 

 

 

 

 

106,5

44.

Weisz Tünde

Szúnyogok

112

119

121

124

107

96

105

73

83

104,4

45.

Koczák Szendi

Töketlenek

 

95

 

 

110

 

 

 

 

102,5

46.

Kajáriné Piroska

Töketlenek

112

 

97

127

104

92

 

83

90

100,7

47.

Peti Ákos

Te-kéz-ők

 

 

97

98

 

 

 

 

 

97,5

48.

Schüszler Beáta

Töketlenek

123

 

 

 

97

81

89

114

78

97,0

49.

Szili Ferenc

Tekila

 

 

 

 

97

97

 

93

 

95,7

50.

Frast Ádám

Dream Team

106

 

 

 

 

 

85

 

 

95,5

51.

Maracsik Kálmán

Döntögetők

 

103

 

 

104

 

88

 

86

95,3

52.

Hidegné Ica

Te-kéz-ők

 

 

94

 

 

 

 

 

 

94,0

53.

Körösztös Tünde

Szúnyogok

108

91

80

72

97

98

98

108

83

92,8

54.

Gere Renáta

Te-kéz-ők

95

 

 

 

90

96

94

85

94

92,3

55.

Pásztor Béla

Te-kéz-ők

 

 

96

102

 

81

 

71

111

92,2

56.

Szőke János

Dömper

 

 

 

 

 

 

89

 

 

89,0

62

László Timea

Te-kéz-ők

127

 

 

 

86

64

 

75

83

87,0

63

Papp Beáta

Te-kéz-ők

 

85

 

 

 

 

 

 

 

85,0

64

Ring Istvánné

Te-kéz-ők

80

75

 

 

77

 

 

 

 

77,3

65

Barta Eszter

Te-kéz-ők

 

 

 

79

 

 

74

 

 

76,5

66

Bunkóczi Roland

Döntögetők

 

 

 

 

70

 

 

 

 

70,0

67

Berdók Ilona

Te-kéz-ők

 

67

 

 

 

 

54

 

 

60,5

68

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#######