Még mindig veretlen a Balcsatorna PDF Nyomtatás E-mail
2012. március 10. szombat, 09:12


A Városi Bajnokság II. osztályában az utolsó előtti fordulóban még mindig veretlen a BALCSATORNA csapata, így nagy esélye van arra, hogy veretlenül legyen bajnok és felkerüljön az I. osztályba. Az utolsó fordulóban ráadásul az eddig nyeretlen, újonc TE-KÉZ-ŐK-kel játszanak.

 

2011-2012

PAKS VÁROSI TEKEBAJNOKSÁG

  1. Osztály

A 10. forduló eredményei

DÖMPER

SZÚNYOGOK

2

:

0

399

:

346

UNICUM

TE-KÉZ-ŐK

2

:

0

370

:

275

DREM TEAM

SENIOR

2

:

0

401

:

387

TOLDI

TÖKETLENEK

2

:

0

379

:

352

BALCSATORNA

CHESS TEKE

2

:

0

420

:

321

TEKILA

 

DÖNTÖGETŐK

2

 

0

379

 

331

 

Tabella a 10. forduló után

 

Név

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Pont

Ütött fa

1.

BALCSATORNA

10

0

0

20

10

4143

2.

UNICUM

9

0

1

18

4141

3.

TOLDI

8

0

2

16

3964

4.

DÖMPER

6

0

4

12

3422

5.

SENIOR

5

0

5

10

3931

6.

DREAM TEAM

5

0

5

10

3751

7.

CHESS TEKE

5

0

5

10

3741

8.

TEKILA

4

0

6

8

3700

9.

DÖNTÖGETŐK

4

0

6

8

3424

10.

TÖKETLENEK

2

0

8

4

3435

11.

SZÚNYOGOK

2

0

8

4

3264

12.

TE-KÉZ-ŐK

0

0

10

0

2718

10. forduló egyéni toplista TAROLÁS

1.

PINTÉR ZSOLT

DÖMPER

163

 

2.

BUGLYÓ ANDRÁS

BALCSATORNA

155

 

2.

HANTI ZOLTÁN

BALCSATORNA

148

 

4.

VENCZEL LÁSZLÓ

UNICUM

145

 

5.

KAJÁRI JÁNOS

DREAM TEAM

144

 

6.

FÖLDESI PÉTER

SENIOR

143

 

7.

HOMONNAI ZOLTÁN

TOLDI

140

 

8.

SCHÁN LÁSZLÓ

DÖMPER

137

49

9.

TIBAI ATTILA

TEKILA

137

43

10.

KAJÁRI ZSOLT

DREAM TEAM

133

 

JÓ GURÍTÁST!                                                                                   Rendezőség

2012. 02. 28.

Egyéni eredmények  II.osztály  2011-2012

h.

Név

Csap/ford

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

X.

Átlag

1.

Pokorni Tamás

Senior

 

149

 

 

 

 

 

 

 

 

149,0

2.

Venczel László

Unicum

156

 

151

137

133

167

134

144

152

145

146,6

3.

Földesi Péter

Senior

152

133

144

140

145

153

147

126

153

143

143,6

4.

Schán László

Dömper

139

 

143

150

 

153

132

 

 

137

142,3

5.

Pécsi Zsolt

Balcsatorna

117

161

155

147

132

151

132

142

168

117

142,2

6.

Buglyó András

Balcsatorna

143

141

130

150

 

117

166

 

134

155

142,0

7.

Pintér Zsolt

Dömper

132

 

140

139

 

151

121

131

140

163

139,6

8.

Tibai Attila

Tekila

134

148

144

143

138

149

139

135

122

137

138,9

9.

Homonnai Zoltán

Toldi

118

 

150

140

131

137

149

143

 

140

138,5

10.

László Zoltán

Unicum

157

155

132

123

145

164

123

132

 

103

137,1

11.

Weisz Attila

Toldi

126

160

148

151

133

117

117

 

142

126

135,6

12.

Wiedemann István

Toldi

138

143

 

 

120

 

 

148

150

113

135,3

13.

Kiss István

Unicum

141

123

152

131

146

129

134

147

124

122

134,9

14.

Molnár Béla

Chess Teke

133

 

 

 

 

 

 

 

 

 

133,0

15.

Berta Tibor

Chess Teke

 

148

159

124

127

136

124

133

113

 

133,0

16.

Hanti Ágota

Töketlenek

 

130

128

156

 

 

123

128

 

128

132,2

17.

Hanti Zoltán

Balcsatorna

140

115

125

131

126

135

154

115

129

148

131,8

18.

Kajári Zsolt

Dream Team

132

142

111

132

122

127

128

153

135

133

131,5

19.

Betlehemi Sz.

Senior

130

 

151

137

115

105

129

137

138

131

130,3

20.

Juhász Veronika

Töketlenek

130

130

148

148

 

120

121

 

129

114

130,0

21.

Vidéki Sándor

Chess Teke

131

142

117

126

139

 

125

122

127

 

128,6

22.

Kajári Attila

Balcsatorna

 

 

 

 

138

 

 

119

 

 

128,5

23.

Kajári János

Dream Team

118

124

144

110

136

128

102

125

153

144

128,4

24.

Buglyó Imre

Dömper

 

128

 

 

 

 

 

 

 

 

128,0

25.

Makai János

Unicum

 

127

 

 

 

 

 

 

 

 

127,0

26.

Szabó László

Dömper

 

 

 

 

 

 

 

127

 

 

127,0

27.

Kiss István

Szúnyogok

 

133

133

123

136

143

108

123

 

113

126,5

28.

Adorján József

Döntögetők

98

 

140

147

 

114

155

125

113

115

125,9

29.

Nagy István

Tekila

133

136

130

131

133

126

107

 

103

126

125,0

30.

Bregovics József

Szúnyogok

100

 

 

 

 

 

 

 

144

 

122,0

31.

Fekete Zsuzsanna

Chess Teke

137

110

124

121

102

117

112

147

116

123

120,9

32.

Németh Zoltán

Dream Team

 

127

96

131

115

133

 

106

129

124

120,1

33.

Simon Zoltán

Döntögetők

 

 

 

 

 

122

 

118

 

 

120,0

34.

Laták Zoltán

Toldi

 

137

135

103

 

122

107

116

105

 

117,9

35.

Kocsi Károly

Senior

102

137

98

134

121

100

125

128

115

 

117,8

36.

Karácsony Sándor

Döntögetők

127

119

126

125

99

131

124

 

87

107

116,1

37.

Balogh József

Dömper

114

132

 

 

 

 

 

114

104

 

116,0

38.

Hollósi Csaba

Döntögetők

102

136

109

117

 

 

 

108

 

109

113,5

39.

Tóth András

Senior

 

 

 

 

 

 

 

 

 

113

113,0

40.

Fillér Gergő

Tekila

91

126

110

107

 

 

108

125

116

116

112,4

41.

Vajer Attila

Unicum

 

 

 

 

 

 

 

 

112

 

112,0

42.

Venter József

Dömper

 

 

 

120

 

114

 

 

97

 

110,3

43.

Fekete Béla

Chess Teke

 

 

 

 

 

108

 

 

 

 

108,0

44.

Lung Gábor

Dömper

 

117

96

 

 

 

 

 

 

 

106,5

45.

Weisz Tünde

Szúnyogok

112

119

121

124

107

96

105

73

83

123

106,3

46.

Peltzer Tibor

Chess Teke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

103

103,0

47.

Koczák Szendi

Töketlenek

 

95

 

 

110

 

 

 

 

 

102,5

48.

Kajáriné Piroska

Töketlenek

112

 

97

127

104

92

 

83

90

110

101,9

49.

Kapus Róbert

Dömper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

99

99,0

50.

Peti Ákos

Te-kéz-ők

 

 

97

98

 

 

 

 

 

 

97,5

51.

Schüszler Beáta

Töketlenek

123

 

 

 

97

81

89

114

78

 

97,0

52.

Szili Ferenc

Tekila

 

 

 

 

97

97

 

93

 

 

95,7

53.

Frast Ádám

Dream Team

106

 

 

 

 

 

85

 

 

 

95,5

54.

Maracsik Kálmán

Döntögetők

 

103

 

 

104

 

88

 

86

 

95,3

55.

Winter Gábor

Chess Teke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

95

95,0

56.

Körösztös Tünde

Szúnyogok

108

91

80

72

97

98

98

108

83

110

94,5

62

Hidegné Ica

Te-kéz-ők

 

 

94

 

 

 

 

 

 

 

94,0

63

Pásztor Béla

Te-kéz-ők

 

 

96

102

 

81

 

71

111

98

93,2

64

Gere Renáta

Te-kéz-ők

95

 

 

 

90

96

94

85

94

89

91,9

65

Szőke János

Dömper

 

 

 

 

 

 

89

 

 

 

89,0

66

László Timea

Te-kéz-ők

127

 

 

 

86

64

 

75

83

88

87,2

67

Papp Beáta

Te-kéz-ők

 

85

 

 

 

 

 

 

 

 

85,0

68

Ring Istvánné

Te-kéz-ők

80

75

 

 

77

 

 

 

 

 

77,3

69

Barta Eszter

Te-kéz-ők

 

 

 

79

 

 

74

 

 

 

76,5

70

Bunkóczi Roland

Döntögetők

 

 

 

 

70

 

 

 

 

 

70,0

71

Berdók Ilona

Te-kéz-ők

 

67

 

 

 

 

54

 

 

 

60,5