Dera-szurdokban túra HÍROLVASÓ

Dera-szurdokban túra

2024.09.27, 09:46 Természetjáró

Pilis, Pilisborosjenő – Pilisszentkereszt Az október 5-i túra módosított túraterve. A túravezető az eredetileg a a Dobogókői turistaházig tervezetett túrát – az utazásra fordítandó idő miatt – lerövidítette egy kicsit. Ez a változtatás nem csorbítja a túrázás élményét.

2020.01.03, 20:52 Kosárlabda

Parázs hangulatban ért véget a KTE elleni meccsünk.

2019.09.15, 19:36 Kosárlabda

Első helyen végeztünk a Morgen Ferdinánd Emléktornán.

Elolvasom
Kecskeméten is elhasaltunk HÍROLVASÓ

Kecskeméten is elhasaltunk

2019.03.31, 20:02 Kosárlabda

Végig uraltuk a mérkőzést, aztán feléledt a KTE.

Elolvasom
A végére szoros mérkőzésen vertük meg a KTE-t HÍROLVASÓ

A végére szoros mérkőzésen vertük meg a KTE-t

2018.12.31, 17:20 Kosárlabda

A második félidőben felébredt ugyan a Kecskemét, de ez kevés volt.

Elolvasom
Véget ért az első kör HÍROLVASÓ

Véget ért az első kör

2019.01.06, 20:16 Kosárlabda városi bajnokság

Már csak néhány elmaradt mérkőzés van vissza, és véget ér az őszi forduló a Paksi Városi Kosárlabda Bajnokságban.

2018.09.26, 18:49 Természetjáró

Ismét északra hívjuk a túrázni vágyókat. Ezúttal a Pilisben található vadregényes Dera-szurdokba látogatunk el.

Elolvasom
11-12. forduló: Szétszakadó mezőny HÍROLVASÓ

11-12. forduló: Szétszakadó mezőny

2018.02.13, 18:30 Kosárlabda városi bajnokság

Újabb két forduló telt el, ám a rengeteg elhalasztott meccsnek köszönhetően, kicsit kaotikus az állás, ám az élmezőny és a tabella második felében tanyázó csapatok között, egyre nagyobb a különbség.

Elolvasom
Atomerőmű SE - Naturtex-SZTE-Szedeák HÍROLVASÓ

Atomerőmű SE - Naturtex-SZTE-Szedeák

2018.02.09, 16:03 Kosárlabda

Csak akkor ér valamit a Pécs és a KTE elleni siker, ha itthon nem hibázunk. A mérkőzésen lehetőség nyílik egy beteg kisfiú családjának támogatására.

Elolvasom
A csapatjáték diadala HÍROLVASÓ

A csapatjáték diadala

2018.02.04, 23:45 Kosárlabda

Pécs után Kecskemétet is bevettük, robogunk tovább előre!

Elolvasom
KTE-Duna Aszfalt - Atomerőmű SE HÍROLVASÓ

KTE-Duna Aszfalt - Atomerőmű SE

2018.02.02, 14:20 Kosárlabda

A Pécs ellenit behúztuk, de ez is nagyon kellene!

Elolvasom
Elkezdődött a tavaszi forduló HÍROLVASÓ

Elkezdődött a tavaszi forduló

2018.01.28, 10:34 Kosárlabda városi bajnokság

Újra pattog a labda, azaz három mérkőzéssel útjára indult a városi bajnokság tavaszi fordulója.

Elolvasom
Hibátlan élmenők HÍROLVASÓ

Hibátlan élmenők

2017.11.20, 22:33 Kosárlabda városi bajnokság

A tavalyi döntősök tovább szárnyalnak és továbbra is hibátlanok, valamint az őket követő mezőnyben sem történt komolyabb változás. Egyedül a Puszta 5 Citynek sikerült 3 hellyel a dobogóra ugrania.

Elolvasom
Naturtex-SZTE-Szedeák - Atomerőmű SE HÍROLVASÓ

Naturtex-SZTE-Szedeák - Atomerőmű SE

2017.11.03, 12:24 Kosárlabda

Péntek este 20.15-től az M4 Sport is közvetíti a két, ötven százalékos mérleggel álló csapat összecsapását.

Elolvasom
Átrohant rajtunk a Kecskemét HÍROLVASÓ

Átrohant rajtunk a Kecskemét

2017.10.28, 20:04 Kosárlabda

A Derasimovic vezérelte vendégcsapat szenzációsan dobott távolról, egy percig sem hagytak esélyt nekünk.

2017.10.26, 21:20 Kosárlabda városi bajnokság

A forduló legizgalmasabb mérkőzésén az Ultra Violák csak egyetlen ponttal maradtak alul a Face Kings-el szemben.

Elolvasom
Eddig tartott az álom HÍROLVASÓ

Eddig tartott az álom

2017.03.23, 16:59 Kosárlabda

Kecskeméti vereségünkkel matematikailag is elúszott a középszakasz. Köszönjük a szurkolóink támogatását, ma is szenzációsak voltak! Csak a piros-kék!

2017.01.07, 16:44 Kosárlabda

Ryan Watkins visszatért, de ez sem segített rajtunk, a Kecskemét is győztesen távozott a Gesztenyés útról.

Elolvasom
Új év - új remények HÍROLVASÓ

Új év - új remények

2017.01.06, 21:54 Kosárlabda

Watkins már bevethető, Medve ellenben kiesett - a helyzet továbbra sem rózsás, de győzni kell!

Elolvasom
Dunn nélkül vertük a Kecskemétet HÍROLVASÓ

Dunn nélkül vertük a Kecskemétet

2015.11.26, 17:40 Kosárlabda

Tóth Ádám és Ryan Watkins együtt 42 pontig jutott az edzőmeccsen, rájuk nem volt válasza vendégcsapatnak.

Elolvasom
Elvéreztünk Kecskeméten HÍROLVASÓ

Elvéreztünk Kecskeméten

2015.11.07, 16:56 Kosárlabda

A hazaiak új igazolásuk, Lawrence Alexander vezérletével felőröltek minket a második félidőben, pedig a szünetre még mi vonulhattunk hét pontos előnnyel.

Elolvasom
A győzelem a cél Kecskeméten HÍROLVASÓ

A győzelem a cél Kecskeméten

2015.11.06, 17:48 Kosárlabda

A Körmend bravúros legyőzése után ezúttal Kecskeméten lépünk pályára. Idegenben eddig nem parádéztunk, ezúttal az első perctől az utolsóig koncentrálni kell.

Elolvasom
Nem sikerült a döntőbe jutás HÍROLVASÓ

Nem sikerült a döntőbe jutás

2015.05.17, 17:02 Kosárlabda

Jól kezdtük a meccset, de 8-0 után leblokkoltunk, a Kecskemét pedig az első félidőben eldöntötte a továbbjutás kérdését. A negyedik negyedben egyszer még vissza tudtunk kapaszkodni háromra, de fordítani nem sikerült, így a KTE készülhet a döntőre.

Elolvasom
Este hétkor kezdődik az ötödik meccs HÍROLVASÓ

Este hétkor kezdődik az ötödik meccs

2015.05.16, 12:08 Kosárlabda

Az előző kettőhöz hasonlóan a mindent eldöntő ötödik meccset is élőben adja a televízió vasárnap este.

Elolvasom
Kiharcoltuk az ötödik meccset HÍROLVASÓ

Kiharcoltuk az ötödik meccset

2015.05.15, 15:59 Kosárlabda

Jól kezdtünk, ám a KTE a második negyedben megfordította az állást. A záró felvonást még hat pontos hátrányból kezdtük, ám a össze tudtuk kapni magunkat, és végül Dugat parádés hármasával megnyertük a találkozót.

Elolvasom
Most már nem hibázhatunk HÍROLVASÓ

Most már nem hibázhatunk

2015.05.14, 19:43 Kosárlabda

Nincs több "életünk", a párharcból hátralévő két meccset meg kell nyernünk, ha be akarunk kerülni a döntőbe.

Elolvasom
Ismét vereséggel távoztunk Kecskemétről HÍROLVASÓ

Ismét vereséggel távoztunk Kecskemétről

2015.05.12, 16:01 Kosárlabda

Ezúttal ugyan jobban ment a játék, a félidőben még néggyel vezettünk, ám a nagyszünet után a Kecskemét szigorított a védekezésén, és megnyert a mérkőzést. Pénteken az életben maradásért fogunk játszani.

Elolvasom
Megint megpróbáljuk elvenni a pályaelőnyt HÍROLVASÓ

Megint megpróbáljuk elvenni a pályaelőnyt

2015.05.11, 19:19 Kosárlabda

Az első meccs sem sikerült túl jól számunkra, ám a második összecsapásra rendeztük a sorokat, és egyenlítettük. Most megint nekifutunk a nagy feladatnak, a továbbjutáshoz ugyanis egyet mindenképp nyerni kell idegenben.

Elolvasom
Remek védekezéssel múltuk felül a Kecskemétet HÍROLVASÓ

Remek védekezéssel múltuk felül a Kecskemétet

2015.05.09, 16:00 Kosárlabda

Magabiztos játékot nyújtva, végig vezetve, remek védekezést bemutatva győztük le a kecskeméti csapatatot, és egyenlítettük ki a párharc állását.

Elolvasom
Egyenlíteni kell! HÍROLVASÓ

Egyenlíteni kell!

2015.05.08, 19:15 Kosárlabda

Az elsőt nem sikerült elhozni Kecskemétről, ami alapvetően nem gond, lesz még rá lehetőség. Itthon azonban nem hibázhatunk, ha nem akarunk nagyon nehéz helyzetbe kerülni.

Elolvasom
A Kecskeméttel mérkőzünk a döntőért HÍROLVASÓ

A Kecskeméttel mérkőzünk a döntőért

2015.05.05, 21:43 Kosárlabda

Idén eddig mind a két meccsünket elveszítettük Kecskeméten, igaz egyik sem sokon múlott. Ha döntőbe akarunk kerülni, legalább egyet idegenben is nyernünk kell.

Elolvasom
Harmadik helyről kezdjük a rájátszást HÍROLVASÓ

Harmadik helyről kezdjük a rájátszást

2015.04.18, 15:59 Kosárlabda

A Kecskemét hamar előnyhöz jutott, amit szervezett és jó játékkal meg is tudott tartani a mérkőzés végéig. Ezzel a vereséggel eldőlt, hogy a Falco lesz az ASE ellenfele a negyeddöntőben.

Elolvasom
A Kecskemét ellen zárjuk a középszakaszt HÍROLVASÓ

A Kecskemét ellen zárjuk a középszakaszt

2015.04.17, 16:15 Kosárlabda

Az utolsó fordulóra is maradt tét, a győztes kezdheti második helyről a rájátszást. A mérkőzés bevételét jótékony célra ajánlja fel a csapat.

Elolvasom
A végjáték a Kecskemété lett HÍROLVASÓ

A végjáték a Kecskemété lett

2015.03.28, 17:52 Kosárlabda

Húsz másodperccel a vége előtt még nálunk volt az előny, ám a végjátékban a Kecskemét volt a a higgadtabb, és Ivosev labdaszerzésének köszönhetően megnyerte a találkozót.

Elolvasom
Nem volt szép meccs, de megvan a tizedik HÍROLVASÓ

Nem volt szép meccs, de megvan a tizedik

2015.02.05, 16:49 Kosárlabda

Egy küzdős, személyi hibákkal és technikaikkal tarkított mérkőzésen arattunk összességében magabiztos győzelmet úgy, hogy végig nálunk volt az előny. Ismét a csapatjáték domborodott ki, minden pályára lépő játékos betalált, és hozzátett a sikerhez.

Elolvasom
Rakic és Ivosev nélkül érkezik a KTE HÍROLVASÓ

Rakic és Ivosev nélkül érkezik a KTE

2015.02.04, 15:25 Kosárlabda

Kilenc meccses győzelmi sorozattal a hátunk mögött várjuk a tabella harmadik helyezettje elleni derbit. A túloldalon érzékeny veszteség Rakic és Ivosev hiánya, előbbi visszatért Szolnokra, utóbbit pedig a klubja tiltotta el. A találkozót ismét közvetíti a Duna World televízió.

Elolvasom
Hosszabbításban győzött a Kecskemét HÍROLVASÓ

Hosszabbításban győzött a Kecskemét

2014.11.27, 16:58 Kosárlabda

A mieink mindent megtettek a győzelemért, ám a rendkívül fordulatos meccsen végül a KTE javára döntött a szerencse.

Elolvasom
Jól sikerült a főpróba HÍROLVASÓ

Jól sikerült a főpróba

2014.10.05, 16:58 Kosárlabda

Az utolsó negyedben öt ponton tartottuk a Kecskemétet.

Elolvasom
A mai feladat: KTE-Duna Aszfalt HÍROLVASÓ

A mai feladat: KTE-Duna Aszfalt

2014.04.09, 09:00 Kosárlabda

Az alapszakasz harmadik helyezettje, a Stojan Ivkovic által irányított Kecskemét látogat ma Paksra. McGruder és Kerpel-Fronius sérült, előbbi helyett Robinson a keretben. A mérkőzés bevételét jótékony célra ajánlja fel az Atomerőmű SE, így kérjük, aki teheti, látogasson ki a mai meccsre!

Elolvasom
Megint legyőztük a Kecskemétet HÍROLVASÓ

Megint legyőztük a Kecskemétet

2014.04.09, 16:00 Kosárlabda

A negyedik negyedre összeállt a védekezésünk, és lehajráztuk az ellenfelet. A remekül védekező kisembereink a végjátékban nem hagyták élni az ellenfelet.

Elolvasom
A legjobban védekező csapathoz látogatunk HÍROLVASÓ

A legjobban védekező csapathoz látogatunk

2014.03.20, 10:29 Kosárlabda

A harmadik fordulóban Kecskeméten vizitálunk, ahol az alapszakaszban hősies hajrával összejött a győzelem. Beharangozó a pénteki meccshez, és videós összefoglaló az első találkozóról!