Csak magyar játékosok léptek pályára nálunk.

Tippmix Férfi NB I. A-csoport – Play-out – X. Forduló
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Atomerőmű SE
82 – 80
(22-23, 22-16, 17-20, 21-21)

Kucsora Csaba szerzete meg a mérkőzés első pontjait, majd egy 0-5-ös rohanás után először Sinik talált be a hazai gárdánál. Jól kezdtük a találkozót, volt energia a játékunkban, Kucsora Csaba 7 pontot szerzett 5 perc alatt kihagyott dobás nélkül. A kecskeméti időkérés után Bogues volt eredményes, majd Dramicanin is betalált. Kucsora újabb triplája után jól védekeztünk, nem tudott betalálni a KTE, majd ismét Csaba pontjainak örülhettünk, ekkor már 10 pont volt az előnyünk. (8-18) Bogues három büntetőjére Sövegjártó válaszolt egy kinti dobással, ezt egy viszonyalg nagy rövidzárlat követte, a negyed végére Bogues zsákolása után 1 pontra zárkóztak fel Wittmannék. (22-23)

Tóth trojkájával indult a második 10 perc, majd Dramicanin és Kucsera is eredményesek voltak a vonalon túlról, a KTE pillanatok alatt elhúzott. (31-23) Teljesen lefagytunk, Wittmann hármasával tovább növelte előnyét a KTE, ráadásul három perc alatt nem találtunk a gyűrűbe, 11-0 volt ez a negyed a hazaiaknak, ekkor azonban Kovács Ákos törte meg a kosárcsendet egy kinti dobással. Elkezdtük szépen, lassan ledolgozni a hátrányunkat, de még mindig sok hiba csúszott be, a félidőre 44-39-es állással mehettünk.

Bogues duplája nyitotta a harmadik etapot, majd Sinik is betalált, erre Kucsora és Eilingsfeld válaszoltak. Folytattuk a jó játékot, sorra érkeztek a pontok, Pajor hármasa után pedig már nálunk volt az előny. (54-55) Szorosra sikerült a harmadik 10 perc vége, jól tartottuk magunkat, így az utolsó felvonásra 61-59-es állással mehettünk.

Eilingsfeld pontjai nyitották a negyedik negyedet, majd Sinik triplázott, ezt Körmendi és Ivkovic kosarai követték. A 6 pontos KTE előnyt Kucsora pontjaival kezdtük ledolgozni és gyakorlatilag az egész negyedben fej-fej mellett haladt a két gárda. Az utolsó két és fél percre 79-77-es állással fordulhattunk. Másfél perc telt el kosár nélkül, végül egy betörést követően Bogues ziccere volt jó, időt kértünk. Kucsora 2+1-es akciójával 1 pontra jöttünk vissza 15 másodperccel a végső dudaszó előtt, ekkor Sinik hagyta ki méndkét büntetőt, 10 másodpercünk volt egy sikeres támadásra, időt kértünk. Eilingsfeldhez került a labda, azonban a sűrű légtérben nem tudta pontokra váltani a dobását, a túloldalon Ivkovic értékesített egy büntetőt, így a szezon utolsó meccsét elbuktuk. (82-80)