U-16 Vármegyei bajnokság

2024.09.17, 07:29 Labdarúgás
2024.09.16. Dunaszentgyörgy

Dunaszentgyörgy SE - ASE Paks 2-6

Előzetesen nem tudtuk milyen erőt képvisel majd a pályán ellenfelünk, hiszen nem találkozott még
egymással a két csapat. A mérkőzés előtti taktikai megbeszélés során azt kértem a csapattól, hogy
sokat járassuk a labdát és próbáljuk a széleket megjátszva keresni a rést és a lehetőséget a gól
szerzésre. Sajnos az időjárás miatt a pálya se volt a legkedvezőbb, de sikeresen tudtunk még a
körülményekhez képest is teljesíteni. Az első félidőben sajnos két védelmi hibát követően sikerült
ellenfelünknek két gólos hátrányát ledolgozni és a félidőre döntetlen eredménnyel várni a második
játékrészt. A második félidőben kisebb változtatásokat eszközöltünk, mert kevésnek láttam az 1-1
elleni párharcokat, illetve a középpályán több labdaszerzést szerettem volna, így a felállást nem, de
az egyéni feladatokat megváltoztattam. Ezekkel a változtatásokkal sokkal hatékonyabbak voltunk és
úgy gondolom, ellenfelünk elfáradt és viszonylag simán tudtunk eredményesek lenni. Összegezve
megvoltam elégedve a csapatom játékával, hozzáállásával a zord időben tanúsított mentalitásával.
Szép akció gólokat tudtunk szerezni és az átmenetekkel is megvoltam elégedve.

Edző: Pótápi Áron Huba